ŞOK OLDUM BİR PARÇA ALOE VERA İLE MUCİZE ETKİLER ! EN PRATİK LEKE VE KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ .

Evinizdeki doğal ürünleri kullanarak cilt bakımından ,saç bakımına , yaralanmalara kadar birçok farklı alanda mucizevi   etkilere sahip olmak ister misiniz ? Bu tarifle küçük bir parça Aloe vera ile neler yapabiliriz?

Siz de Bu Mucievi Aloe Vera Tarifini Detaylı Olarak Görmek İsterseniz Videomuza Bakabilirsiniz :

GEREKLİ MALZEMELER:

  • Aloe Vera
  • Limon
  • Zerdeçal
  • Bal
  • E Vitamini

hobifun Aloe vera Mucizesi
       Yapım Aşaması :
Bu tarifin yapımı da oldukça basit

, küçük bir parça aloe vera bitkisini kesiyoruz. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken kestikten hemen sonra en 20 dakika dik bir şekilde kestiğiniz kısım alt tarafa gelecek şekilde bekletmeniz ve fazla sarı sıvıyı ( lateks ) bırakmasını sağlamanız ,aksi takdirde cildinizde alerjik reaksiyon oluşabilir.
Bu aşamayı geçtikten sonra Aloe vera’yı kesip iç jel kısmına ulaşıyoruz ve içerisine ,Bal ,Zerdeçal , Limon suyunu ve E vitaminini ekliyoruz.
Hepsini karıştırıp temiz cildimize sürüyoruz, tüm yüzümüze , göz altı ,boyun ve dekolte bölgesine ,ellerimize , tırnaklarımıza iyice sürüyoruz.

Yüksek oranda su ve mineral barındıran Aloe vera ile yaşlanma belirtileri ,kırışıklar gidiyor, cilde gerekli olan nemi elastikiyeti kazandırıyor. Böcek ısırıklarını ,cilt yaralarını , tahrişleri iyileştiriyor. Düzenli kullanımda leke giderici renk açıcı özellikleri ile de daha pürüzsüz güzel bir cilde kavuşabiliyorsunuz.
Saç Bakımı
    Aloe vera bitkisinden çıkarttığınız jeli saçlarınıza sürerek saç bakımınızı da yapabilirisiniz .

Böcek ısırıklarına küçük bir parça aloe vera bitkisini sürüp jelini yedirin, birkaç gün bu uygulamaya devam edin , yaraların hızlıca iyileştiğini göreceksiniz. Göz altı morluklarına, ince çizgi ve kırışıklara da iyi gelen bu tarifle siz de daha genç görünmenizi sağlayacak göz altına , cilde kavuşabilirsiniz.

Bu pratik Mucizevi Aloe vera maskesini tüm yüzümüze uyguladıktan sonra 30 dakika bekliyoruz ve sonrasında önce ılık sonra soğuk su ile cildimizi yıkıyoruz ve cildimize nemi hapsediyoruz tekrardan nemlendirici sürmenize gerek yok ,çünkü hem maske hem nemlendirme görevi gören çok etkili fonksiyonel doğal bir uygulama yaptık.
Etki daha da fazla olsun istiyorsanız ,yüzünüzü yıkadıktan sonra soğuk soda ile de yüzünüzü yıkarsanız hem zerdeçalın yüzünüzde bıraktığı hafif sarılık da gidiyor, gözenekler de çok hızlı kapanıyor cilt daha dinamik ve genç görünüyor.

Herkese Sağlıklı güzel günler, ilk fırsatta Aloe Vera bitkisi almanız dileğiyle.

Dilerseniz bir diğer kırışıklık giderici doğal kremi deneyebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
1
Emin Değilim
2
Beğenmedim
0

Yorumlarınız Çok Değerli..