Daha Gür Kaşlar için Kalıcı Kaş Dövmesi ve Kirpik Serumu

Siz de çok şaşıracaksınız, evde doğal kaş dövmesi yapmak, daha gür ve uzun kirpiklere kavuşmak için harika bir tarif geliyor. Tüm detayları anlattığım ,tarifi uygulamalı olarak gösterdiğim ,videomu da buraya bırakıyorum ,dilerseniz hemen bir göz atın, seveceğinize inanıyorum.

Daha önce duymadığınız denediğiniz zaman çok fayda göreceğiniz , Kalıcı kaş dövmesi ve Karanfil kaş – kirpik serumu tarifi için Gerekli Malzemeler:

  • Karanfil
  • Hurma Çekirdeği
  • Hint yağı
  • Tatlı Badem yağı

Hazırlayacağımız bu tarif ile kıl foliküllerini besleyerek , çıkmayan kaşlarımızın çıkmasını sağlayacağız ve daha uzun kirpiklerimizle daha anlamlı çekici bakışlara sahip olacağız . Tarifin bir diğer güzel tarafı ise renk verebiliyor olmamız .
Hadi o zaman Karanfil kaş – kirpik serumu ve kalıcı kaş dövmesi yapabileceğimiz bu tarifi Nasıl Hazırlıyoruz ?

  • 15 tane Karanfili ve 10 tane Hurma Çekirdeğini ,alüminyum folyo içine yerleştiriyorum ve ocak üstünde hızlıca kavuruyorum.

  • Pişen karanfil ve hurma çekirdeklerini toz haline getiriyorum.
  • Ağzı kapalı cam bir şişe içine aktardığım tozun üstüne 2 tatlı kaşığı Hint yağı  ve 2 tatlı kaşığı 2 tatlı badem yağı ekliyorum.
  • Tüm malzemeleri iyice karıştırıyorum ve kulak çöpü, boş rimel kabı veya fırça yardımı ile kaşlarıma ve kirpiklerime sürüyorum.
  • Birkaç saat sonra siliyorum ve doğal karanfil hurma çekirdeği kaş kirpik serumum hazır.
İşte Bonus uygulama geliyor , ben daha kolay bir uygulama istiyorum hemen sür çık kaşlarım dolsun ,kaş kalemi kullanmadan düzgün kaşlarım olsun istiyorum diyenler bu pratik uygulama da size geliyor.

1 tane Karanfili yakıyorum  ve ılıdıktan sonra da kaşlarıma sürüp ,günü bir güzel kurtarıyorum daha dolgun görünen düzgün çizgilere sahip kaşlarımla güzelliğime güzellik katıyorum. Karanfilin faydalarını da öğrenebilirsiniz.Bu yazımızda Karanfil Kaş- Kirpik serumu ve kalıcı dövme yapını paylaştım

, daha fazla Doğal Tarif için sizleri Youtube/Hobifun kanalıma veya instagram./hobifun_dogaltarifler/  sayfama bekliyorum sevgili arkadaşlar. Birlikte daha Güzeliz .

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
1
Mutlu Oldum
1
Bayıldım
5
Emin Değilim
4
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..