Cilt renginizi hızlı bir şekilde açmak istiyorsunuz ama bunu doğal malzemeleri kullanarak, çok hızlı sonuç alarak yapmak istiyorsunuz. O halde bu tarifi hemen deneyin. 20 dakika içinde kar gibi beyaz bir cilde kavuşun. Kore beyazlatıcı formül ile salatalık sabunu sizlerle.

Daha detaylı tarif için Hobifun Youtube kanalıma da bekliyorum.

Salatalık Sabunu İçin GEREKLİ MALZEMELER:

  • Salatalık
  • Dove Sabun ( ph denegesi olarak en beğendiğim sabunlardan birisi bu, siz dilediğiniz markayı seçebilirsiniz )
  • Mısır Nişastası
  • Bebe yağı
Salatalık Sabunu YAPIM AŞAMASI:

  1. Orta bir salatalığı renedeleyin. 2 yemek kaşığı suyunu alıyoruz.
  2. Sabunu rendeliyoruz, 2 yemek kaşığı yeterli olacaktır.

3. 1 yemek kaşığı mısır nişastası ekliyoruz. Tüm malzemeleri karıştırıyoruz.

4. Sıcak su koyduğumuz tavanın içerisine kasemizi yerleştiriyoruz. Benmari usulü eritiyoruz. Homojen bir karışım elde ettiğimiz zaman ocağın altını kapatıyoruz. Soğumaya bırakıyoruz.

5. Soğuduktan sonra içerisine 1 yemek kaşığı dolusu bebe yağı ekliyoruz.

Yerine başka yağlar da tercih edebilirsiniz. Tekrar karıştırıp temiz cildimize uyguluyoruz. 20 dakika sonra yıkıyoruz. El, ayak, koltuk altı ,diz , dirsek , bacak, yüz tüm cilde uygulanabilir. Haftada 2 veya 3 kere kullanabilirsiniz.

BONUS TARİF :

  • Salatalık suyunu almıştık arata kalan salatalık posası ile bakın ne yapıyoruz. İçerisine biraz süt, gül suyu ve tercih ettiğimiz herhangi bir yağ ilavesi le harika buz küpleri yapıyoruz.
  • Tüm malzemeleri karıştırıyoruz. Silikon buz kalıplarının içine döküyoruz. Buzlukta donduruyoruz .

  • Dilediğimiz zaman uygulama yapıyoruz. Özellikle salatalık sabunu uygulaması yaptıktan sonra kullanmanız çok daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Bu yazımda, sizlerle Kore cilt beyazlatıcı Salatalık Sabunu tarifini paylaştım . Hemen siz de deneyin, kar gibi beyaz bir cilde kavuşun. Daha farklı doğal maskeler, kremler için Youtube/Hobifun kanalıma davetlisiniz.  instagram/Hobifun_dogaltarifler sayfamıza göz atabilirsiniz. Veya internet sitemizdekionline-pharmacy-uk.com

,YAŞLANMA KARŞITI GECE KREMİ YAPIN” href=”https://www.hobifun.com/botoks-kremi-ile-sarkmis-yuz-kalmayacak-cilt-onaran-keten-tohumu-aloe-vera-jeli/” target=”_blank” rel=”noopener”> doğal ve etkili botoks yüz kremine göz atabilirsiniz. Veya  leke giderici tarifi deneyebilirsiniz. Sevgilerle.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
3
Bayıldım
1
Emin Değilim
2
Beğenmedim
1