Yaş ilerledikçe yaşlılık belirtileri ,lekeler, cilt sarkması ve kırışıklıklar artıyor. Evdeki hem de hepimizin mutfağındaki bu malzemelerle siz de botoks etkisi elde edebilirsiniz. Cilt sıkılaştırıcı , renk açıcı hamur maskesi yapıyoruz arkadaşlar.

Daha detaylı tarif için Hobifun Youtube kanalıma da bekliyorum.

Çok kolay malzemeler bir araya gelip bu kadar etkili bir maske oluşturuyor.

Botoks Etkili Yumurta maskesi İçin

GEREKLİ MAZLEMELER:

 • Un
 • Yoğurt
 • Bal
 • Yumurta akı
Botoks Etkili Yumurta Maskesi YAPIM AŞAMASI:

 1. 1 yemek kaşığı unu bir kaba alalım.
 2. Üzerine 1 yemek kaşığı doğal ev yoğurdu ekleyelim. Elbette ev yoğurdunuz yok ise market yoğurdu da tercih edebilirsiniz. Gözeneklerimizi küçültüp daha sıkı görünen bir cilde kavuşmanın en doğal yolarında biri yoğurt kullanmaktır.
 3. Bu ikiliye Bal ekleyelim. Cildimizin nem ihtiyacını karşılarken

  buy-levitra-usa.com

  , antibakteriyel özelliği ile bakterilerden kurtulalım.

 4. Son olarak Yumurta akı ekliyoruz . Tüm malzemeleri iyice karıştırıyoruz.
 5. Bu aşamada en önemli nokta maskeyi hemen sürmemek. Yarım saat kadar bekletiyoruz, maske kendine geliyor kıvam alıyor, etkileşim artıyor.
 6. Yarım saat sonra temiz cildinize sürün. Kuruduktan sonra peeling etkisi elde etmek için sıyırarak yüzünüzden çıkarın. Soğuk su ile yıkayın.
 7. Maske sonrası cildinizi nemlendirmeyi unutmayın .

Bu yazımda, sizlerle Yumurta Botoks maskesi yapımını paylaştım . Hemen siz de deneyin, doğal güzelliğin tadını çıkarın. Daha farklı doğal maskeler, kremler için Youtube/Hobifun kanalıma davetlisiniz.  instagram/Hobifun_dogaltarifler sayfamıza göz atabilirsiniz. Veya internet sitemizdeki doğal ve etkili botoks yüz kremine göz atabilirsiniz. Veya tek malzeme ile cildinizi sıkılaştıran harika bir tarifi deneyebilirsiniz. Sevgilerle.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
1
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..