Birkaç damlası ile kırışıklık bitiyor , lekeler gidiyor , siz de kendi doğal pancar jelinizi yapın ve yıllara meydan okuyun  .Cildiniz çok daha pürüzsüz, sıkı olsun lekeler ,sivilceler ,siyah noktalar gitsin ama özellikle de kırışıklılardan kurtulmak istiyorum diyorsanız ,makyaj yapmadan da makyajlı görünmek istiyorum diyorsanız evde doğal ürünlerle yapacağınız kırmızı pancar jeli ve dudak bakımı yapan ruju hemen siz de deneyebilirsiniz.

Cilt bakımını evde doğal ürünlerle ,kendi cilt ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ,uygun fiyatlara yapmak size de çok cazip gelmiyor mu. Siz de doğalı seven kişilerden     biriyseniz  burun bu kırışıklık giderici ,yaşlanma karşıtı pancar jeli için neler yapmalıyız.

                           GEREKLİ MALZEMELER:
                    Pancar
                   Gül suyu
                   Aloe Vera Jel
                   Hibiskus
                   Gliserin
                   E vitamini

    YAPIM AŞAMASI

Öncelikle kırımızı pancardan küçük bir parça kesiyoruz, bunu isterseniz rendeliyor isterseniz de karıştırıcınıza atıp suyunu çıkartıyoruz, bu aşamada biraz da gül suyu  eklemek, olası etkileri daha da arttırıyor.
Elde ettiğiniz pancar suyundan 2 tatlı kaşığı bir kaba alıyoruz üzerine Aloe vera jel ekliyoruz 2 tatlı kaşığı. Karıştırıyoruz ve eklemeye devam .
Hibiskus bitkisinden sıcak suda demliyoruz ,bize gerekli olan sadece 1 kaşığı. Hibiskus çayından 1 kaşık tarifimize ekliyoruz.
Sonrasında 1 tatlı kaşığına yakın Gliserin ekliyoruz ve son olarak E vitamini ekleyerek bu süper etkili yaşlanma karşıtı Pancar jelini hazır hale getirmiş oluyoruz.
Akşamları temiz cildimize ekliyoruz, düzenli uygulamada çok daha pürüzsüz ve genç bir cilde kavuşuyoruz.

     DİLERSENİZ YAŞLANMA KARŞITI PANCAR JELİ TARİFİ VİDEOSUNU İZLEYEBİLİRSİNİZ.

  DUDAK BAKIMI YAPACAĞINIZ PANCAR RUJ TARİFİ:

Aynı zamanda kalan pancar suyu ile dudak bakımınızı yapabileceğiniz bir de ruj tarifi paylaşalım. Bunun için yapmanız gereken ise; hazırladığınız pancar suyu ile aynı ölçüde Hindistan cevizi yağı eklemek

buy kamagra

,homojen bir karışım elde ettikten sonra içerisine 1 tatlı kaşığı Bal ekleyin ve son olarak biraz E vitamini eklemek ,dolgun , güzel , bakımlı ve daha canlı renkte dudaklara kavuşmak için yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri olabilir 🙂


 PANCARIN CİLDE FAYDALARI:

İçeriğindeki P, A,B,C, vitaminleri ve yüksek vitaminler cilt sağlığınız için gerekli olan bakımı yapmanıza , hücreleri yenilerken çok daha genç dinamik bir cilde kavuşmanıza olanak sağlıyor.

 HİBİSKUS’UN CİLDE FAYDALARI:

Yüksek antioksidan barındıran hibiskus çayı, hücre deformasyonuna, cilt yaşlanmasına ve kırışıklıklara sebep olan serbest radikallerle karşı savaşıyor ve olduğundan çok daha genç görünen bir cilde kavuşmamızı sağlıyor.

Sağlık dolu güzel günleriniz olsun.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
1
Bayıldım
1
Emin Değilim
0
Beğenmedim
1

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..