Karanfil kremi tarifi paylaşıyoruz. Göz altı kırışıklık , koyu renk halkaları ,boyun sarkmasını bitiren , yaşlanma karşıtı krem. Daha pürüzsüz , genç görünen bir cilt için siz de ilk fırsatta Karanfil kremini yapıp kullanmalısınız.

Karanfil Kremi Daha detaylı tarifi Hobifun Youtube kanalımda sizleri bekliyor.

GEREKLİ MALZEMELER:

  • Karanfil
  • Üzüm çekirdeği yağı
  • Tatlı Badem yağı
  • Gliserin
  • Jojoba yağı
  • Aloe Vera Jel
Karanfil kremi YAPIM AŞAMASI :

  1. Öncelikle karanfil tozunu elde ediyoruz. Karıştırıcı , öğütücü veya havan kullanabilirsiniz.
  2. Yarım tatlı kaşığı karanfil tozunu , yarım fincanı suda 5 dakika ısıtıyoruz. Karanfil özünü elde ediyoruz. 2 yemek kaşığı karanfil suyunu kaba aldım.
  3. Üzerine aloe vera jeli , tatlı badem yağı , gliserin ve üzüm çekirdeği yağından yarım tatlı kaşığı ölçüsünde ekliyoruz.

    4. Karanfil serumu olarak da kullanmanız mümkün. Eğer Aloe vera jeli eklemezseniz yağ karışımları ile Karanfil serumu olarak da çok güzel faydalar elde edebilirsiniz.

5. İyice karıştırıyoruz ve harika Karanfil kremi hazır arkadaşlar, Her akşam temiz cildimize masaj yaparak sürüyoruz.

Bu yazımda, sizlerle Karanfil Kremi tarifini paylaştım. Daha farklı doğal maskeler, kremler için Youtube/Hobifun kanalıma davetlisiniz.  instagram/Hobifun_dogaltarifler sayfamıza göz atabilirsiniz. Veya internet sitemizdekiBuy Amoxil UK

,YAŞLANMA KARŞITI GECE KREMİ YAPIN” href=”https://www.hobifun.com/botoks-kremi-ile-sarkmis-yuz-kalmayacak-cilt-onaran-keten-tohumu-aloe-vera-jeli/” target=”_blank” rel=”noopener”> doğal ve etkili botoks yüz kremine göz atabilirsiniz. Veya kahve maskesi ile daha beyaz aydınlık bir cilt tarifini deneyebilirsiniz. Sevgilerle.

 

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
1
Mutlu Oldum
2
Bayıldım
1
Emin Değilim
1
Beğenmedim
0