Kabak Çekirdeği İle Parazitler ve  Kıl Kurtlarından Nasıl Kurtulabilirsiniz? Kabak Çekirdeğinin Vücuda Diğer  Yadsınamaz Faydaları Neler ? Kanser Hücrelerini Önlemeden, Prostata – Uykusuzluktan,Depresyona Bir çok derde deva Kabak çekirdeklerinin doğru tüketimi nedir ?

  Yazımızda Kıl Kurtları ve Parazitlerden Kurtulma Yöntemlerini Öğrenebilir , Diğer Faydalarını okuyabilirsiniz.

 Kabak Çekirdeğine yaptığımız Büyük Eziyet , Kavurma İşlemi , barındırdığı büyük faydaları çok daha aza indirmemize sebep oluyor.

Oysa  Çiğ ,Kavrulmamış olarak Tüketmemiz Çok daha Faydalı, Çifte Kavrulmuşunu bir kenara bırakın, çerezcinizden taze Kavrulmamış Kabak Çekirdeği alın,hemen her yerde bulunuyor,cam kavanozlarda tazeliğini koruyarak kendiniz ve çocuğunuz için sağlıcakla tüketin.

Kıl Kurdu ve Parazitlerden Kurtulmak İçin Kabak Çekirdeğini Nasıl Tüketmeli ?

YÖNTEM 1 :

♦ Yarım kilo Kabak çekirdeğinin Kabuklarını çıkarın.

♦ Bal ile karıştırıp yiyin.

♦ 4 saat kadar başka bir şey yemeyin.

♦ Sonrasında 35 gram kadar Hint Yağı için.

Tebrikler , Kıl kurdu ve Parazitleriniz Artık Felç 🙂 Hint yağının Müsilaj etkisi göstermesi sonucunda da rahatlıkla vücuttan atılacaklar.

YÖNTEM 2 :

♦ 1 bardak Erik Suyu için. ( Bağırsaklarınız daha hızlı çalışacaktır)

♦ 1 çay bardağı kaynamış suyun içine , 1 Yemek Kaşığı Kabuksuz Kabak Çekirdeğini atın.

♦ Su ılındığında karışımı için.

NOT: 2 gün boyunca günde 4 kere bu uygulamayı yapın. Dikkat edilemsi gereken bir diğer husus, ağır yemekler yememek,daha hafif yemekler seçer ve düzenli uygulama yapar iseniz; Kıl Kurdu ve Parazitlerinizle Vedalaşabilirsiniz.

3. YÖNTEM :

Son ve Basit bir diğer Yöntemimiz ise;

♦ Sabah aç karnına bir avuç kabak çekirdeği yiyin.

♦ Yarım saat sonra, 1 bardak Süt için.

Bu uygulamayı 1 hafta boyunca her sabah tekrar etmeniz şartıyla Kıl kurdu ve Parazitlerden kurtulabilirsiniz.

   Peki Kabak Çekirdeği Başka Hangi Hastalıklara Şifa Oluyor !!!

♥ Kabak çekirdeği kükurbitasinler, bileşikler içerir, bu da Kansere Karşı mücadele etmek ve çeşitli kanser hücrelerini öldürmek için gereklidir.

♥ 1 Avuç Kabak ÇEkirdeği Yiyerek günlük ihtayacımız olan Magnezyumun yüzde 92 sini elde edebiliyoruz. Magnezyum, vücudun düzgün çalışabilmesi için gereken 300’den fazla Biyokimyasal Reaksiyona katılan en önemli minerallerden biridir.

B,C,D,E Vitaminlerine sahiptir, Çinko ( Testesteron hormonunu doğal yolla arttırmak için gerekli) içerir. Erkeklerin cinsel sağlığı için faydalıdır ve İyi Huylu Prostat büyümesine bağlı şikayetlere hem yardımcı hem de önleyicidir.

♥ Kabak Çekirdeğinde Triptofan ( Serotonin üretimi için gereklidir) oldukça fazladır, Ruh halimizi iyileştirmek için gereklidir. Ayrıca içerisindeki Magnezyum Sıcak Basmalarını azaltır.

♥ Düzenli tüketimi , uyku sorununuzu yenmenizi sağlar, uykuya rahat bir geçiş yapabilirsİniz.

Kabak Çekirdeğini Çiğ Tüketin veya Yağını Salatalarınıza Kullanın, Bu Doğal Şifa kaynağından daha fazla yarar görmek için Kavrulmuş hatta Çifte kavrulmuş olarak tüketmemeniz gerektiğini tüm sevdiklerinize söyleyin...

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..