Sivilceye neden olabilecek birçok şey var, fakat ısrarla gitmiyorlarsa, hormonlarınızı kontrol ettirmeniz gerekiyor. İnsanlar kilo vermek için egzersiz yapıyor, değil mi? Ama eğer süper aktifseniz ve kilo gitmiyorsa!. Bunun yerine, sürekli kilo almaya mı devam ediyorsunuz?

  

    Bu, hormonlarınızda bir karmaşa olduğu anlamına gelir. Terleme hormonal dengesizliğin işareti olabilir. Özellikle sıcak basması ile aşırı terleme. Her zaman yorulmak da hormonlarınızda bir sorun olduğunu ifade eder.

    Hormonal dengesizlik uykusuzluğa neden olabilir ve uykusuzluk gözlerinizin altında koyu halkalara neden olabilir. Bu semptom endişe verici bir işarettir. Bu hormonal dengedeki sorun, uykuya dalmanızda, ciddi zorluklara neden olabilir. Bu durumda, bir doktora gitmelisiniz.

Saçların dökülmesi ,hormonal dengesizliği de gösterebilir. Hormonal sorunlara sahip çoğu bayanda meydana gelen bir başka bulgu; saç dökülmesidir.

Son olarak, göğüslerinizle ilgili herhangi bir değişiklik fark ederseniz hemen doktora gitmeniz gerekir. Östrojen düzeyindeki azalma beklenmedik bir şekilde cildi etkileyebilir. Özellikle hidrasyon ve elastikiyet üzerine. Göğüs şeklini ve hacmini kaybeder ve neredeyse göğüs boyutlarınız değişir.

Depresyon durumuna neden olabilecek pek çok faktör vardır, ancak açık bir nedeni olmadığında, doktorunuzla iletişime geçmelisiniz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..