Bu tabletleri çiğneyerek çok hızlı ve kalıcı bir şekilde diş beyazlatacak , ağız bakımınızı yapacak ve ferah bir etkiye sahip olacaksınız. Diş macunlarındaki kodlamalar, zararlı maddelerden siz de şüphe duyuyor,geçici çözümler olduğunu düşünüyor ve gönül rahatlığıyla diş bakımınızı yapamıyorsanız bu  Doğal yöntem çok hoşunuza gidecek. Üstelik ön hazırlığınızı yaptıktan sonra tek yapmanız gereken ağzınıza atıp çiğnemek.

 

Beyazlatıcı Çiğneme Tabletler İçin GEREKLİ MALZEMELER:

*Hindistancevizi Yağı ( Yarım Fincan )

*Nane Yağı ( 20 damla )

*Zerdeçal Yağı (15 damla )

YAPIM AŞAMASI : 

♥Kasenin içine bu 3 malzemeyi dökün, karıştırın. ( Dilerseniz, direk silikon kaplara ,her bir malzemeyi döküp , küçük bir kaşıkla da karıştırabilirsiniz )

♥Silikon buz yapma aparatlarının içine birer kaşık koyun ve buzluğa 15 dakikalığına yerleştirin.

♥Süre sonunda silikon aparattan çıkarın, başka bir kaba aktararak (ağzı kapalı şekilde)buzdolabında muhafaza edin.

♥Kullanmak istediğiniz her an ağzınıza atın, sakız gibi çiğneyin, yutmayın. Her kullanım sonunda dişlernizin ne kadar beyazladığını görecek, daha büyük gülüşler verecek , ağız sağlığına ve ferahlığına kavuşacaksınız.

Şimdi De Yapım Videosunu İzleme Ne Dersiniz ?

Hindistancevizi Yağı, sağlıklı ağız elde etmenize yarar,diş eti rahatsızlıklarından korur .Nane yağı ağzınızda tazelik yaratır, Zerdeçal yağı ise, beyazlatır.Çiğnemek ise ağız ve diş sağlığı için faydalı bir eylemdir  .

 Kullandığımız 3 malzemede ağız sağlığı için faydalı ve Doğal ürünlerdir, yapmanız  gereken düzenli olarak,en az 15 dakika çiğneyip ,ağzınızı çarkalamak ,dilerseniz sonrasında dişinizi fırçalayabilirsiniz.

 

 

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..