Minik Braydon geçtiğimiz günlerde annesiyle beraber alışverişe gitti. Birbirlerinde neredeyse hiç ayrılmamalarına rağmen Braydon birden ortadan kayboldu.

Dakikalarca süren endişeli aramanın ardından annesi sonunda oğlunu buldu.

Bulur bulmaz bir daha asla yanından ayrılmamasını söyledi. Oğlu dizlerinin üstüne çökmüş dua eder bir vaziyette duvara bakıyordu. Duvardakini gören anne çok duygulandı.

Çocuğunu kaybetmek her ebeveynin en büyük kâbusudur. Kalabalık caddelerde ve büyük alışveriş mağazalarında maalesef böyle talihsiz olaylar yaşanabiliyor. Braydon’ın annesi de alışverişi yapıp bir an önce eve dönmek istiyordu.

Faith Tap’ten aktarılanlara göre annesi, “Alışveriş mağazasına girmem gerekiyordu. Arkamı döndüğümde oğlumu göremedim” demiş.
Anne, Braydon’ı bulduğunda dizlerinin üstündeydi. Dua ediyordu. Ne yaptığını sordu. Oğlunun önünde diz çöktüğü duvardaki yazıyı okuyunca gözleri doldu.

Duvarda, “Her saniye önemli” yazıyordu. Hemen yanında da kaybolan çocukların fotoğrafları vardı. Minik Braydon, kaybolan çocukların bir an önce ailelerine kavuşması için dua ediyormuş.

Görenleri duygulandıran fotoğraf kısa sürede internette yayıldı. Kısa bir süre önce kaybolan Aubrey Jayce Carroll ismindeki çocuk adına açılan bir Facebook sayfasında şöyle bir gönderi paylaşıldı:

Fotoğraftaki çocuğun kim olduğunu bilmiyorum ancak yaptığı şey için ona teşekkür etmek istiyorum. Orada fotoğrafı olan çocuklardan biri de kuzenim Aubrey Carroll. Çok etkilendim. Eğer tanısam, bizzat çocuğa teşekkür ederim.”

Braydon’ın dua ederkenki fotoğrafı Facebook’ta 115 bin kez paylaşıldı.

Fotoğrafın altına bir de şöyle bir yorum yapıldı:

“Elinden bir şey gelmeyeceğini biliyor. Ancak yine de dua ederek ne kadar altın kalpli olduğunu gösteriyor. Böyle çocuklar yetiştirebilirsek dünya çok daha güzel bir yer olur.”

Böyle çocuklar yetiştirmemiz gerektiğine inanıyorsanız paylaşın !!!

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..