Hiçbir yere ve kimseye ait olmadığınızı hissettiğiniz oldu mu? Peki ya hayatınızda hiçbir şeyin önemli olmadığını hissettiğiniz?

Bazen böyle hissetsek de zamanla geçiyor. Bu duygudan kurtulamayanların ise haklı nedenleri var.

Steve Carter da onlardan biri. Bir akşam internette gezinirken bebekliğine ait bir fotoğraf buldu. Detaylıca inceleyince öğrendiklerini adamı şok etti.

Steve Carter, ABD’nin New Jersey eyaletinde doğup büyüdü. Çocukluğundan itibaren bir şeylerin eksikliğini hissetti ancak bunun ne olduğunu kendi bile anlayamadı.

Çocukluğuna dair fazla bir anısı yoktu. 4 yaşındayken evlat edinildiğini biliyordu. Evlat edinildiğinden ötürü kendini hep bir boşlukta hissetti. Büyüyünce geçmişini sorgulamaya başladı. Mesela bir doğum belgesi yoktu.

İnternetteki korkunç keşif


Steve 35 yaşındayken geçmişini araştırmaya başladı. Televizyonda yasa dışı olarak evlat edinilen bir kadının haberine denk gelmişi. Hemen kayıp çocukların fotoğraflarının ve isimlerinin listelendiği missingkids.com adlı internet sitesine girdi. Gördüğü fotoğrafla başından aşağıya kaynar sular döküldü.

Steve’e çok benzeyen bir bebeğin fotoğrafı da listede yer alıyordu. Bir bakışta onun bebeklik fotoğrafı olduğunu anladı.

Meğerse Steve kayıp çocukların yer aldığı listedeymiş. Bebekken kaçırılmış. Biyolojik babası ve kız kardeşi hala onu arıyormuş.

Steve’in CNN’deki konuşmasını dinleyin:

Dünyada hemen her gün bebekler ve çocuklar kaçırılıyor. Maalesef çoğu kaçırıldıklarından habersizler.

Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıktığına inananlardansanız paylaşın. Çocuklarınızı ve torunlarınızı da gözünüzün önünden ayırmayın!

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..