Düğünlerin, hayatlarını birleştiren kişilerin en mutlu günleridir. O günün hazırlıkları aylar öncesinden başlar ve her şeyin mükemmel geçmesi beklenir.

Natalie ve Joe birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar verdi.

Natalie’nin bir önceki evliliğinden Rylan isminde bir oğlu vardı. Evleneceği kişinin oğlunu kendi oğlu gibi büyütmesini istiyordu.

Üvey anne veya üvey baba olmak zor bir görev. Sadece ebeveyn olmanız yetmiyor. Aynı zamanda arkadaş da olmalısınız.

Natalia geçtiğimiz şubat ayında evlilik gününe ait fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Natalie o gün için şunları söyledi:

“Oğlum Ryan baba figürü olmadan beş yıl geçirdi. Tek istediği bir babasının olmasıydı. Diğer çocukları babalarıyla görmek canımı yakardı.

Beş yıl boyunca çeşitli ilişkilerim oldu. Benim için en önemli faktör oğluma nasıl davrandıklarıydı. Sonuç olarak hep hüsranla bitti.

Sonra Joe geldi.

1.5 yıl önce onunla karşılaştım.

Onun da iki çocuğu vardı. Çocuklarına hemen aşık oldum. Tanıştığımız günden beri her gün birbirimizi gördük. Beni böylesine tamamlayacak birini aradım durdum. Sonumda karşıma çıktı.

İlişkimizin başında evleneceğim kişinin oğluma baba figürü olması gerektiğini, ona zaman ayırmasını ve yeni şeyler öğretmesi gerektiğini söyledim. Joe da tam olarak bunu yaptı. Rylan’a ev ödevlerinde yardımcı oluyor, okulun etkinliklerine katılıyor, bisiklet sürüyorlar, golf oynuyorlar ve daha birçok şey yapıyorlar.”

Geçen gün Rylan’ı okuldan aldım. Bana, ‘Anne, Joe ile baba-oğul bir şey yapabilir miyiz? Golf oynamak istiyorum. En sevdiğim şey” dedi. Sonra da sadece ikisinin olacağını benim gelmememi söyledi. Ben de sorun etmedim.

Joe ile zaman geçirmek istiyor oluşu beni çok mutlu ediyor. Çünkü uzun süredir tek istediği buydu. Joe hayatımızda olduğu için çok şanslıyız. Onun da önceki evliliğinden iki çocuğu var ve hepimiz bir aile olduk.

Joe ile 17 Şubat 2018’de evlendik. Konuşmalarımızı çocuklarımızı hazırladı. Sonra Joe, Rylan’ı herkesin önüne çıkardı.

‘İhtiyacın olduğunda her daim yanında olacağıma söz veriyorum. Sana bir baba ve bir arkadaş olmak istiyorum. Her daim yanında olacağım. Seni seviyorum’ dedi.

Söyledikleri beni çok etkiledi. Rylan o yaşına rağmen bunları duyunca mutluluktan ağladı.

Herkes benim hayatımı biliyordu. Rylan için tam da Joe gibi bir baba figürü arıyordum. Rylan da artık bir babası olduğunu biliyor ve bundan ağladı.

Ondan daha iyi bir eş hayal edemiyorum.

Joe’nin Rylan’a verdiği sözü aşağıdan dinleyin:

Duygu yüklü anları paylaşmayı ihmal etmeyin.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..