Göz altı kırışıklık ve koyu renk halkalarını gidermek için Zerdeçal Kremi yapıyoruz , sadece 2 malzemeli 2 pratik tarif geliyor arkadaşlar. Dilerseniz detaylı ve uygulamalı videosunu da buraya bırakıyorum, onu da izleyebilirsiniz.

Bir çoğumuzun ortak problemi olan göz altı kırışıklıkları ve koyu renk halkalarından kurtulmak için evde sadece iki malzemeyle yapabileceğiniz iki aşamalı çok pratik güzel bir tarifi sizlerle paylaşıyorum.

Zerdeçal kremi tarifimiz için Gerekli Malzemeler 

  • Zerdeçal
  • Hindistancevizi yağı

Zerdeçaldaki kurkumin adlı madde cilt renginizi açmaya, leke gidermeye büyük olanak sağlıyor Hindistan cevizi yağ ise cildinize gerekli olan  elastikiyeti sağlıyor hücrelerinizi yenilemeniz e olanak veriyor cildinizi iyileştiriyor. ve biz bu ikiliyi birleştirerek çok basit az malzemeli pratik ama çok etkili göz altı kremi elde etmiş oluyoruz.

Zerdeçal kremi Yapım Aşaması :

  • Bir yemek kaşığı Hindistan cevizi yağının üzerine bir çay kaşığı zerdeçal ilave ediyoruz  ve iyice karıştırıyoruz . Kullanıma hazır .
  • Uygulamayı temiz cildimize yapıyoruz , yüzümüzü yıkadıktan sonra göz altlarımıza masaj yaparak zerdeçal kremini sürüyoruz .
  • 20 dakika göz altında beklettikten sonra önce ılık sonra soğuk suyla zerdeçal kremini yüzümüzden çıkartıyoruz.

2. uygulama olarak gene 2 malzemeden oluşan doğal bir yüz temizleme toniği, sıkılaştırıcı  aynı zamanda cilt nemlendiricisi hazırlıyoruz. Sıkılaştırıcı Tonik İçin Gerekli Malzemeler: 

  • Gül suyu
  • Gliserin
2 Malzemeli , Sıkılaştırıcı Tonik , Leke Giderici Serum Tarifi Yapım Aşaması

  • 2 yemek kaşığı Gül suyuna , yarım yemek kaşığı gliserin ilave ediyorum sprey şişesine aktarıyorum iyice çalkalıyorum .
  • Zerdeçal kremini yüzümden göz altlarından çıkarttıktan sonra bu sıkılaştırıcı toniği bir pamuk yardımıyla göz altlarıma sürüyorum ve iyice zerdeçaldan kalan sarı lekeleri çıkartıyorum.

İki aşamadan oluşan iki pratik ama çok etkili tarifimizi bu şekilde paylaşmış olduk arkadaşlar . Zerdeçal kreminizi uyguluyorsunuz ardından sıkılaştırıcı tonik tarifimizi sürüyorsunuz ve göz altları probleminizden kolaylıkla kurtuluyorsunuz.

Daha farklı doğal maskeler için Youtube/Hobifun kanalıma , veya instagram/Hobifun_dogaltarifler sayfamızdan  veya internet sitemizdeki doğal ve etkili maskelerden seçerek yapabilirsiniz.

Güzel sonuçlar almanız daha güzel gözlerle bakabilmeniz dileğiyle

buykamagrausa.com

, kendinize çok iyi bakın sevgiler. Unutmayın , birlikte daha güzeliz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
1
Mutlu Oldum
2
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..