Güzellik salonlarına, Lazere, Hap veya Kremlere Paranızı Kaptırmayın! Yatağa Gitmeden Önce Yüzünüzü bu karışımla Yıkamak, Yüzünüzdeki lekeleri ve sivilceleri, kırışıklıkları giderecektir. Üstelik evinizde olan malzemelerle ucuz, kolay ve muhteşem.

Yaşlanma izleri, sivilceler ve yüzünüzdeki lekelerden kurtulup cildinizi güzelleştirin.

Bugün sunacağımız yüz maskesi, yüzünüzdeki kırışıklıkların görünümünü de azaltırken cildinizi beyazlatacak ve siyah lekeleri ve çilleri temizleyecektir.

Maskedeki maydanoz ve limon, cildinizin sağlığı için hayati önem taşıyan besleyici maddelerden zengin içeriklerden oluşur.

Maydanoz çok sayıda sağlık faydasına sahiptir ve genellikle böbrek hastalığı, idrar yolu enfeksiyonları, şeker hastalığı, göz iltihabına kullanılır.

Maydanoz ayrıca cildi yenileme özellikleriyle kozmetik ürünlerinde de kullanılmaktadır

Maske yüzünüzdeki tahrişi ve şişmeyi azaltabilir, cildinizi beyazlatabilir, kızarıklığı ortadan kaldırabilir ve teninizi iyileştirebilirsiniz. Ayrıca daha önce çözemediğiniz sivilceleri ve diğer cilt problemlerini ortadan kaldıracaktır.

İçindekiler:

4 yemek kaşığı maydanoz yaprağı
1 tatlı kaşığı limon suyu veya elma sirkesi
2 bardak su

Hazırlık:

Suyu bir tencerede kaynatın, sonra kıyılmış maydanoz yaprakları ilave edin ve karışımı 15 dakika boyunca düşük sıcaklıkta kaynatın.
Sonra soğumaya bırakın, limon suyu veya elma sirkesini ekleyin iyice karıştırın.
Karışımı bir kaba dökün ve buzdolabında saklayın.
Kullanım:

Maskeyi yüzünüze sabah ve yatmadan önce günde iki kez uygulayın. Yüzünüze sürün 15 dakika bekletin. Ve yıkayın. Gül suyuyla temizleyin. Maske yüzünüzdeki gözenekleri derinlemesine temizleyecek, aynı zamanda cildinizi de aydınlatacaktır.

Maydanozun benzersiz özellikleri, cildinizdeki çiller ve siyah lekeleri yok edecek ve her zamankinden daha parlak olacak.

Süreci bir ay boyunca tekrarlayın ve yüzünüz lekesiz olacaktır.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..