Yüz Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor ? 

OVAL

Bu insanlardaki alın genellikle elmacık kemiklerinden daha geniştir ve elmacık kemikleri de  çeneden daha geniştir. Yüz baktığınızda aşağıya doğru hafif bir incelme görünüyor.

Oval yüzleri olan kişiler, doğru durumlarda doğru kelimeleri seçerler ve başkalarını sakinleştirerek rahat ettirirler. Ancak, doğru şeyi yapmaya fazla yoğunlaşmış olabilirler ve gerçekten de başkalarının onlarla ilgili düşüncelerine önem verirler.

ELMAS / ÜÇGEN 

Aynı zamanda armut yüzü olarak da adlandırılır. Bu kişilerin dar alnı ve geniş çeneleri var. Uzmanlar bunun en nadir yüz şekli olduğuna inanıyorlar.

Bu insanlar her şeyden sorumlu olmak isterler ve yönetici kişiler olma eğiliminde olurlar. Birçoğu başarılıdır.

YUVARLAK YÜZ

Bu yüzler eşit genişlikte ve uzunluktadır ve saç çizgisi oldukça yoğundur. Bu yüzlerin en geniş kısmı yanaklardır.

Yuvarlak yüzleri olan insanlar iyi iletişim kuran, nazik ve cömert kişilerdir. Her zaman başkalarına önem verirler ve narsisistleri cezbetme eğilimi gösterirler, genellikle ilişkilerde ihtiyaç duydukları şeyi elde edemezler. Bu insanlar gereğinden biraz fazla taviz verirler. Etrafındaki insanlara,kendilerinden daha fazla değer vermemeleri gerekir.

KARE 

Bu insanların alnı, yanakları ve çeneleri eşit oranda geniştir. Kemikli çene, yüzlerini kare gibi gösterir.

Kare yüzlü insanlar akıllı ve analitiktir. Öngörüleri  süper güçlü olduğu için sık sık büyük projelerde çalışırlar.

KALP

Bu yüz şekline sahip insanlar, sivri bir çeneye sahiptir  ve yüzleri çenesini daraltarak alnı geniş yapar.

Kalp şeklinde yüzleri olan insanların sezgisel bilinçleri oldukça güçlüdür ve her zaman amaçlarını gerçekleştirirler. Sezgisel ve yaratıcıdırlar. Bu insanlar her şeyi elde edebileceklerini düşünür ve bazı noktalarda çok saldırgan olabilirler.

UZUN YÜZLER

Yüzleri belirgin çene ile uzatılmıştır.

Bu insanlar detay odaklıdır ve her zaman kendi yolunda ilerlemeye çalışırlar. Çalışmalarının yüksek kalitede olduğu düşünülüyor  ve çoğu zaman inanılmaz hassas kişiler olduğuna inanılıyor. İyi iletişim kuruyorlar, ancak çıkarlarına ters düşen cümlelerle yaklaşırsanız,kendinizi çok keskin bir konuşma içinde bulabilirsiniz.

Siz de Etrafınızdaki Kişilerin Yüz Şeklini Düşünüp, Kişilikleriyle bir Bağlantı Kurabildiniz mi ?  Peki ya Sizin Yüz Şekliniz Hangisine Uygun ? Bakalım Sizin de Kişilik Analizinizi Betimliyor mu ???

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..