Evinizdeki malzemelerle,doğal yöntemlerle,uygun fiyatla ve güzel bir lezzetle kilo vermek kulağa oldukça çekici geliyor.İşte tam da size uygun bir kür; sumaklı yoğurt kürü tarifi… Öncelikle sumak ve yoğurt faydalarını öğrenelim, sonra uygulanışı okuyalım.

SUMAK:

Sumak, vücuttaki toksinleri atma konusunda mükemmel bir yardımcıdır. Düzenli kullanımla birlikte şişkinlik sorununuzu giderir ve bağırsaklarınızın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu nedenle kilo vermenize de yardımcı olacaktır.

Mayhoş tadı olan sumak, çabuk doymanızı sağlar ve gereğinden fazla yemenize engel olur.

YOĞURT:

Yoğurt, bağırsak sağlığı için oldukça önemlidir. Yoğurdun içerisinde bulunan asetik maddeler sayesinde bel ve basen bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

Sumaklı yoğurt kürünün yapılışı oldukça basit. İşte sizlere fazla kilolarınıza veda etmenizi sağlayacak sumaklı yoğurt kürü tarifi.

MALZEMELER:

– 1 büyük kâse tam yağlı yoğurt
– 1 çorba kaşığı sumak

Sumaklı yoğurt kürü yapılışı

Yoğurdu ve sumağı bir kasede karıştırın.

-Üzerine yudumlayarak yavaş bir şekilde su için.

-Bu kürden verim alacağınız saatler akşamüstü 4 -5 saatleri arasıdır.

NOT: Seçtiğiniz zayıflama kürü ne olursa olsun,hareketsiz bir hayatta,matematiksel olarak aldığınız ve tükettiğiniz enerji arasındaki farktan dolayı,kilo vermeniz imkansız. Ancak,düzenli olarak tüketeceğiniz ,Yoğurt Sumak kürüne ek olarak her hangi bir artı aktivite çok kısa bir sürede hızlıca kilo vermenizi sağlayacaktır.

Kilo sorunu olan,doğal yöntemlerle ,lezzetle kilo vermek isteyen sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..