Bugün size, “gençliğin iksiri” olarak düşünülebilecek bir çözüm getiriyoruz; çünkü içerdiği maddeler ,vücudunuzu dinçleştirmeye, cildin tazelenip canlanmasına ve saç üzerinde mükemmel bir etki oluşturmasına izin veriyor.

GEREKLİ MALZEMELER:

  • 100 ml. Keten tohumu yağı
  • 2 orta boy limon
  • 1 baş sarımsak
  • 500 Gram Bal


YAPIM AŞAMASI :

Sarmısağı ve soyulmuş iki limonu blenderde güzelce öğütmeliyiz.

Biraz bal ve keten tohumu yağı ekledikten sonra her şeyi iyice karıştırın.

Homojen bir karışım olduğunda, sıkıca örtülü bir cam kaba koyup buzdolabına koyunuz.

Yemekten yarım saat önce günde üç kere bir kaşık tüketmelisiniz.

    BU GENÇLİK İKSİRİNİN FAYDALARI NELER?

Keten tohumlarından gelen yağ gerçekten sağlığımız için çok iyi. Linoleik asit , omega-6, oleik asit , omega-3 ve palmitik asit gibi yüksek konsantrasyonda sağlıklı yağ asitleri bulunan bir bileşen. Keten tohumu yağı içindeki omega-3 içeriğinin balıkların omega-3 içeriğinden iki katı fazla olduğunu düşünün.

Keten tohumu ayrıca lignanlar olarak bilinen en zengin antioksidan kaynağıdır. Keten Tohumu ,limonla birleştiğinde ise; karaciğer ve safra kanallarının temizleyicileri haline dönüşürler. Sağlıklı bir karaciğere sahip olmak, sağlığın ve gençliğin anahtarıdır.

Limon ,büyük bir antioksidan gücü olan  C vitaminine bolca sahiptir. Bağışıklık sistemini canlandırabilir ve kan damarlarımızı güçlendirebilir.

Sarımsak, damarlarımızı ve arterlerimizi temizleyebilir ve balın genel olarak vücudumuzu geliştiren birçok mikro elementi mevcuttur.

Bu gençlik iksirini ilk fırsatta hazırlayın ve tüketmeye başlayın. Kısa sürede inanılmaz etkileri fark edeceksiniz ,daha genç ve daha güzel görünmeye başlayacaksınız.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..