Diğer faktörlerle birlikte zayıf beslenme, karaciğerin düzgün bir şekilde işlev görmesini engelleyerek, hastalıklardan korunmanızı önleyerek, zehirlenmelere maruz kalmanıza sebep olur. Bu nedenle,sağlığınıza olumlu katkıda bulunacak doğal içecekler hazırlamanız iyi olacaktır.

 

Kuru Üzüm Suyu Vücudu Nasıl Arındırır?

Cevap basit: antioksidan, depüratif ve lif içerdiğinden dolayı. Kurutulmuş üzüm suyunun, karaciğerinizdeki zararlı maddeleri temizlemek için en iyi seçenek olduğunu biliyor muydunuz? Sadece toksinleri yok etmez, sindirim sistemini uyararak ,kabızlıktan kurtulmanızı da sağlar.

Kuru Üzüm Suyunun Faydaları:

Potasyuma Katkıda Bulunur. Vücudu arındırmaya ve toksinleri gidermeye yardımcı olur. Fiber içerir: sindirimi düzeltmeye yardımcı olurlar- Kabızlık mücadelenizde yardımcıdır.Yağlı karaciğer hastalığından korur.-Kan dolaşımını teşvik eder.-Kolon kanserini önlemeye yardımcı olur.Kötü kolesterolü düşürün.-Trigliseritleri düşürmenize yardımcı olur.Antioksidan özelliklere sahiptir.

Kuru Üzüm Suyu Nasıl Hazırlanır ?

Kuru üzüm suyunun hazırlanması çok basit, sadece bir avuç içi kuru üzüm koyup, 2 su bardağı su ilave edip kaynatın ve 3 gün boyunca aç karnına için. Soğuk ya da sıcak olarak tüketebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..