Yağlar özellikle Karın Bölgesinde, Sırtta, Baldırlarda birikir, ve çoğumuz bu yağlardan ve gerdiği görüntüden muzdarip oluruz. Kurtulması zor bu yağlardan yapacağınız Sağlıklı Beslenme, Egzersiz ve vereceğim bu Doğal İçecekle Kurtulmak mümkün.

Baştan söyleyeyim, hiç spor yapmadan, sağlıklı beslenmeden ve hayatınızdan abur-cuburları çıkarmadan hiç bir diyet,hiç bir karışım size tam olarak istediğiniz görüntüyü vermeyecektir. Düzenli uygulama ile bu karışımı tüketmeniz gerçekten sağlıklı ve hızlı kilo vermenizi sağlayacaktır , aynı zamanda detoks etkisi ile vücudunuzu temizleyerek kendinizi çok daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

 Vücudumuz, gün boyunca yağ yakma eğilimindedir ancak, gece bu eğilim olmaz. Kilo vermek için yağ yakmak, yağ yakmak için Metabolizmanızı Hızlandırmak gerekiyor.  Bu tarif  gece boyunca, uykuda , yağ yakmanıza yardımcı olacak.

GEREKLİ MALZEMELER:

  • 1 Limon
  • 1 çay kaşığı Zencefil Toz
  • 1 yemek kaşığı Sirke
  • 1 tatlı kaşığı Tarçın
  • 3 Bardak Su
  • 1 demet Maydanoz

YAPIM AŞAMASI :
♥Suyu kaynatın. Limonu sıkın , Maydanozları elinizle ortadan ikiye bölüp,tencerenin içine rahatça girmesini sağlayın.

♣Tüm malzemeleri kaynamış suyunuza atın. Ocağın altını en kısık ayara getirerek 5 dakika daha pişirin ve ocağın altını kapatıp, karışımınızı demlenmeye bırakın. Ilındıktan sonra süzün. Ağzı kapalı cam bir sürahide muhafaza edin.

♦Yatmadan 1 saat önce, büyük 1 bardak için. Dilerseniz, içeceğiniz bardağa,1 çay kaşığı Bal da ekleyebilirsiniz, içimi daha kolay ve lezzetli oluyor. ( ben bal da ekliyorum  , Ayrıca yapımı daha kolay French Press lerde yapıyorum, kaynamış suyu bardağıma döküyor, malzemeleri yarıya indirip ekliyorum,15 dakika demliyorum,ılındıktan sonra balımı ekleyip içiyorum )

♥2 güne bir karışımı tekrar yapın . Vücudunuzdaki ödemi , zararlı toksik maddeleri ve yağı atarken sağlıkla zayıflayabileceksiniz.

Sağlıklı ve Mutlu Günler…

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..