Herkes sağlıklı, ince ve formda olmak ister, fakat birçoğumuz ideal bedene sahip olmanın beraberinde çok  çalışmayı ve özveriyi gerektirdiğini unuturuz. Üşengeçler için zayıflama hileleri , bunu unutanlara gelsin.

Birçok beslenme uzmanı size farklı diyetleri önerecektir, ancak diyetlerin yanında birçok talepte bulunacaklardır. Spor salonuna gitmek ise; birçok insanın yapmayı sevmediği bir şey.

Neyse ki, burada size zor diyetlerden ve zor fiziksel hareketlerden kaçınmanızı sağlayacak, zayıflama hileleri , hızlı ipuçları sunuyoruz.  

1. YEMEKLERDEN ÖNCE SU İÇİN

İçmenizi önereceğimiz en önemli içecek Su. Her gün yeteri kadar su tüketmeniz gerekiyor. Birçok insan yeterince su içmez. Organizmamız için faydalıdır, yiyecekleri daha iyi sindiririz. Aynı zamanda birçok sağlık faydasını da beraberinde getirir. Yemeklerden en az 30 dakika önce 1 veya 2 bardak su içmek metabolizmanızı hızlandıracak, daha az yiyeceksiniz!

2. YEDİĞİNİZE SAYGI DUYUN


Yemek yerken telefonu kullanmaktan kaçının. Her şey bir süre bekleyebilir. Yiyeceklerinizi dağınıklık olmadan, hatta TV’nizin bile size rahatsızlık vermesine izin vermeden yemeyi deneyin. Yemeğinizin yavaş yavaş tadını çıkarın ve sonunda daha az yemek yiyeceğinizi göreceksiniz.

3.KÜÇÜK TABAKLAR KULLANIN-KASELER KULLANMAYIN

Daha küçük tabaklarda daha küçük porsiyonlar yerseniz daha az yemek yemiş olacaksınız. Size yardımcı olacak küçük bir kaşık veya bir çubuk kullanın.
4. DAHA FAZLA UYUYUN 

Uyku iyi metabolizmanızı geliştirir ve kalori yakar. Bu, birçoğumuza iyi gelen bir haber, kim daha fazla yatakta kalmak istemez ki ?

5. SOĞUK ODADA UYUYUNUZ

Oda sıcaklığınızı 19 derece veya altına getiriniz, bu şekilde daha fazla yağ yakacaksınız.

6. GIDALARINIZA DAHA FAZLA YAĞ YAKICI EKLEYİN

Diyetinize bunları ekleyin: yumurta, acı biber, zeytinyağı, somon ve fındık sağlıklı kalmanıza ve kilonuzu kontrol etmenize yardımcı olacaktır.
7.SEVDİĞİNİZ ŞEYLERİ YEMEYİ YASAKLAMAYIN

Diyetinizden hiçbir şey yok etmeyin! Ne isterseniz yiyebilirsiniz. Sadece aldığınız miktara dikkat edin. Yasaklı bir şey olması iyi değildir, çünkü bu sizi daha fazla yemenizi sağlayacak olan strese neden olacaktır. Sağlıklı ama lezzetli yiyecekler de kilo vermenize yardımcı olur bu lezzetli zayıflama iksirine de göz atın.

8.DİŞLERİNİZİ FIRÇALAYIN


Yemeklerden sonra dişlerinizi fırçalamak, yemekten uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

9.GÜLÜMSEYİN

Gülmek, stresi azaltır, ve daha fazla yağ yakmanıza yardımcı olur!

10. SICAK UYGULAMA YAPIN

Yağları ortadan kaldırmak istediğinizde, vücut bölgelerinizi ısıtın. Saç kurutma makinesi kullanarak ,uygulama yapmak istediğiniz bölgeyi harekete geçirebilirsiniz! Dilerseniz yağ uyguladıktan sonra fön tutarak ,daha da fazla etki elde edebilirsiniz.

 Zayıflama Hileleri 11 . UYGUN DURUŞ

Karnınızı içeri çekerek dik durmaya çalışın, böylelikle siz fark etmeseniz de ilgili kaslar devamlı çalışacak ve kalori yakacaktır.

Spor salonuna gitmeden bu hilelerden bazılarını deneyin! Bir diğer yöntem ise uykuda yağ yakan kürler. Bunlar kesinlikle hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak ,stresi az ,uygulaması kolay yollardır!

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..