Artık çoğumuz biliyoruz ki ,sabah içeceğimiz Bir Bardak Limonlu Su Sağlığımız İçin Çok Faydalı, Peki yaptığımız yanlış ne,daha fazla fayda almak varken neden daha azıyla yetinelim,Yazımızda tüm detayları ile bu basit ve etkili uygulama şeklini okuyabilir, faydalarını öğrendikten sonra, mutlaka uygulamak ve sevdiklerinize uygulatmak için mantıklı sebeplere sahip olabilirsiniz.

Peki sabah içeceğimiz bu Limonlu Suyun Faydaları Neler,Neden İçmeliyiz ?

Uzmanlar, limon suyuna fosfor, antioksidanlar, protein, B ve C Vitaminleri, flavonoidler,  karbonhidratlar, potasyum, ve uçucu yağlar yüklendiğinden her gün limon suyu içmemiz gerektiğini söylüyorlar. Günlük C Vitamini ihtiyacımızın %87 sini karşılamaktadır.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirirken, Pektin, Biyo flavonoidler, sitrik asit, magnezyum, kalsiyum ve yüksedk seviyedeki Vitaminler Enfeksiyonla mücadelenizde büyük yardımcınız olacaktır.

Aynı zamanda,Limon Suyu, vücudun insülin depolarını koruyan ve vücudunun işlediği gıdalardan en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan gıdanın emilimini, yavaşlatmaya yardımcı olur.

Tüm bu Sağlık Faydalarına ek olarak, Sindirim Sisteminize de olumlu etkileri vardır; açlık hissinizi azaltır, Kilo kaybına Teşvik edicidir, Alkalin oluşturur; sudaki PH seviyesini arttırarak,vücudunuzun PH dengesini korur.

Dikkat Etmemiz Gereken Şeyler:

♦Sabah Aç Karnına Tüketmeliyiz.

Limonu Sıkıp ,Kabuğunu Atmayacağız, Limonun en besleyici kısmı Kabuğu

NASIL TÜKETMELİYİZ ?

♥ İki Taze Limonu ortadan kesin.

♥ Limonlarınızı şişenize sıkın.

♥ Kabuk kısmını rendeleyip suyunuza ekleyin.

♥ Kalan Posa kısmını dilimleyip,şişenize atın.

♥ Üzerine  kaynar Su Ekleyin,(yaz ayları için Soğuk Su da ekleyebilirsiniz)

Yüksek PHlı, Sağlıklı, Kilo Vermeye Yardımcı, Bol Vitaminli Suyunuz Hazır, Oldukça Basit ve İşe Yarar Bu Suyu Sağlıkla Tüketebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..