Gözler her şeyi görür, ama beyin önce sizin için en önemli olanı seçer. Bu özel testte sizin için neyin daha değerli olduğunu göreceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey,ise resimlere hızlıca bakıp,gördüğünüz ilk şeyi söylemek ve yorumları okumak olacak.

    1. İlk olarak ne görüyorsunuz?

    Zebra: Siz dışa dönük bir insansınız, konuşmayı, dışarı çıkıp parti yapmayı, yeni insanlarla tanışmayı ve yeni      şeyler yapmayı seviyorsunuz. Tek düze bir hayat size göre değil.

   Aslan: İç içe geçmişsin, yalnız başına ya da sevilen birinin eşliğinde kaliteli zaman geçirmek, en sevdiğiniz    içecekle birlikte ,en sevdiğiniz televizyon programını izlemek ,en mutlu olduğunuz anlardan biri demek.

    2. İlk gördüğünüz şey nedir?

   Ağaç: biraz sessiz olabilirsin, ama utangaç olduğun için değil. Sadece olduğun gibi olmaktan hoşlanıyorsun ve kimsenin onayına ihtiyacın yok.

   Goril: Sen bir maksimalist ve mükemmeliyetçisin. Sadece bazen çok kritik olabileceğinizi ve bunun insanlara zarar verebileceğini unutmayın.

  Aslan: Çok güçlü bir kişiliğe sahipsin ve kimsenin senin yoluna girmesine izin vermiyorsun.

  Balık: Çok hassassın ,yumuşak bir kişiliğin ve nazik bir kalbin var. Başkalarının bunu almasına izin vermeyin.

    3. İlk gördüğünüz şey nedir?

   Bebek: Kendin için zaman ayırmayı seviyorsun ve bundan suçluluk hissettiğin anlar oluyor. Bunu sorun etmemelisin

buy levitra cheap

, kendin ol.

   Çift: Arkadaşlarını seviyorsun ve yüksek partilerden ve büyük gruplardan hoşlanmasan da, çok yakın arkadaşların var ve onlar için her şeyi yaparsın.

  Ağaç Dalları: Neşeli bir kişiliğe sahipsin ve her zaman yeni deneyimlere açıksın. Değişim sizin için büyük bir sorun değil.

    4. İlk gördüğünüz şey nedir?

  Ağaçlar: Harika bir sezginiz var ve her zaman ona güveniyorsunuz. Çok rahat bir kişiliğiniz var ve sessiz bir zaman geçirerek hiçbir şey yapmadan vakit geçirmeyi seviyorsunuz.

  Kaplan: “Sorun sizi rahatsız etmiyorsa, sorun hakkında endişelenmeyin”. Bu deyiş seninle ilgili her şeyi söylüyor! Çok güçlü bir zihniniz var ve bir kez karar verdiğinizde, hiçbir şey bunun doğru olduğuna dair şüphe uyandıramaz.

    5. İlk önce ne görüyorsunuz?

 

  Ağaçlar: Sonsuz enerjiniz inanılmaz. Siz spontansınız ve yeni yerler keşfetmeye her zaman hazırsınız. Muhtemelen aynı olan 2 gününüz olamaz.

  Yüz: Herşeyi sırayla yapmayı seviyorsun. Her şeyi iyi planlayın ve yarın, gelecek hafta veya hatta gelecek ay ne olacağını öğrenin, çünkü bu kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlar.

   6. İlk olarak ne görüyorsunuz?

Saksafon Çalan Kadın: Çok sosyal ve hoş bir insansınız ve her toplantının ruhusunuz. Herkesin arkadaşın olmak istemesine şaşmamalı. Sakın unutma, zaman zaman hepimizin şarj olması için bir ara vermeye ihtiyacımız var.

Yüz: Büyük gürültülü partiler senin için değil. Aslında, sık sık duygusal olarak suyunu yitirdiğini ve uzun bir süre boyunca bir grup insanda bulunmaktan fiziksel olarak yorgun hissettiğinizi hissediyorsunuz.

   7. İlk olarak ne görüyorsunuz?

Yüz: çok mantıklı, konuşması kolay, anlayışlı ve içtensiniz.
2 Kişi: Oldukça hareketlisiniz. Ne yaparsan yap, sadece en iyisi olmak zorundasın. Yüksek hedefler koymak harika ama en iyisinin bile dinlenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Resimler sayesinde, zihin egzersizleri yapmış ,kişiliğiniz hakkında bilgiler edinmiş oluyorsunuz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..