Ellerimiz olmasa ne yapardık?Kahve ve çay bardaklarını tutamaz, parmaklarımızla atıştırmalıkları yiyemez ve kumandayla kanalları bile değiştiremezdik.

Ellerimiz pratik olmalarının yanında kişiliğimiz hakkında da bilgi veriyorlar.

Parmaklarımızın uzunluğu kişiliğimize dair ipuçları veriyor.

Aşağıdakilerden hangisi elinize benziyor? Tespit ettikten sonra analize bakarak sizin kişiliğinizle uyumlu mu diye eşleştirin.

A
Yüzük parmağı, işaret parmağından uzun olanlar herkes tarafından takdir edilen kişilerdir. Etkileyicidirler, yeni insanlarla tanışmayı severler ve kendilerine güvenirler. Yeni tecrübeler edinmeye bayılırlar ve maceraya asla hayır demezler.

B
İşaret parmağı, yüzük parmağından büyük olanlar lider ruhludur. Sorumluluk almayı ve sorunları çözmeyi severler. Kendilerinde emindirler ve yalnız vakit geçirmeyi severler. İnsanların onları farketmesini isterler.

C
İşaret parmağı ve yüzük parmağı aynı uzunlukta olanlar düşünceli ve sakin bireylerdir. Etraflarındaki insanlara güvenirler ve dertlerini dinlerler. Sır saklamakta son derece başarılıdırlar. İyi dinleyicidirler ve kelimelerini dikkatli seçerler.

Bazıları analizin doğru olduğunu söylerken bazıları da çok doğru olmadığını söylüyorlar. Sizinki nasıl çıktı? Görüşlerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
1
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..