• Kahve keyfinizi bu 3 malzemeyi ekleyerek daha da keyifli hale getirebilirsiniz. İçerisindeki antioksidanlarla metabolizmayı hızlandıran ve yağ yakımına yardımcı olan kahveye, ekleyeceğiniz bu 3 ürünle beraber, daha enerjik, daha tok, kabızlık sorunu olmayan, yağlarından kurtulmuş mutlu bireyler haline gelmeye ne dersiniz ?

MALZEMELER:

*1 Bardak Kahve

*2Tatlı kaşığı Bal

*1Çay kaşığı Tarçın

*1Tatlı kaşığı Hindistancevizi yağı

YAPIM AŞAMASI :

  1. *Büyük bir kupa bardağa şekersiz Kahvenizi hazırlayın.

  2. *İçerisine ayrı bir yerde karıştırdığınız, Bal, Tarçın, Hindistancevizi Yağı karışımınızı dökün.

  3. *Karıştırın. Günde 2 kere için.

 

NOT:Uyku problemi yaşamamanız için karışımı akşamları içmemeniz tavsiye edilir. Buna rağmen akşam içmek istiyorsanız kahve yerine sıcak  Su ile 3 malzemeyi karıştırarak da iyi sonuç alabilirsiniz.

Sırasıyla,Bal-Tarçın-Hindistancevizi Yağının Kilo Vermedeki Faydalarına Bakalım :

BAL:Doğal bir tatlandırıcı olan ,glisemik indeksi şekerden daha düşük olan Bal’ı kahvemize eklediğimizde;Enerji Tüketimini arttırır, içerdiği Mineral ve Amino Asitlerle Kilo Vermenizi sağlar, Enerji Tüketimini Arttırır.

TARÇIN:Tarçının kan inceltici ve kan dolaşımını arttırıcı özelliği vardır. Artan kan hızı,zayıflamaya yardımcı olur.

HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI:  Hindistan cevizi yağında orta zincirli yağ asitleri vardır. Bu sayede metabolizma hızını yükseltir, tokluk süresini uzatır, az yiyerek doymayı sağlar,yağ yakımını hızlandırır.

 

Düzenli ve Dengeli Beslenme ile Beraber Yapacağınız Sportif Aktivitelere Ek Olarak Tüketeceğiniz Bu Karışımla, 1 haftada hissedilir ölçüde kilo vereceğinizi göreceksiniz, Kahve içerek kilo verebilmek sizce de Harika Fikir değil mi ? Üstelik tadı da güzel, aromalı kahveler gibi,ben çok memnun kaldım ,hepinize tavsiye ediyorum. Sevgiler-Sağlıkla Kalın!!!

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..