• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Kaç Tane At Görüyorsun ? Vereceğin Sayı Kişiliğinle İlgili İnanılmaz Gerçekleri Söylüyor!

Bu tarz testler 1920’lerde ortaya çıktı. Orduda personel seçme sürecini basitleştirmek için yaygın olarak kullanıldı. Günümüzde ise bu sınavların çoğu vardır ve amaçları klinik psikolojiden ilişki danışmanlığına kadar uzanmaktadır. Kişiliğinizle ilgili bilgiler öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey oldukça basit: fotoğrafa baktıktan sonra basit soruyu cevaplamak. Buyurun bakalım,birçok kişinin doğru analizler olduğunu söylediğini bu çalışma sizlere […]

Bu tarz testler 1920’lerde ortaya çıktı. Orduda personel seçme sürecini basitleştirmek için yaygın olarak kullanıldı. Günümüzde ise bu sınavların çoğu vardır ve amaçları klinik psikolojiden ilişki danışmanlığına kadar uzanmaktadır.

Kişiliğinizle ilgili bilgiler öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey oldukça basit: fotoğrafa baktıktan sonra basit soruyu cevaplamak.
Buyurun bakalım,birçok kişinin doğru analizler olduğunu söylediğini bu çalışma sizlere de doğru bilgiyi sunacak mı?

Bazen, bir duruma yaklaşma şekliniz kararlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir ve bazen yararlı olabilir. Her durumda, algı önemlidir ve varsayımlarınız, sezgi ve muhakeme gücünüz karar vermenize yardımcı olabilir. Aldığınız her karar kişiliğinizin bir yansımasıdır.

Kaç tane at görüyorsun?
Kaç tane at görüyorsun? Cevap senin hakkında çok şey açığa çıkarabilir.

Bir at

Eğer sadece bir at görürseniz, çok fazla gözlemci olmazsınız, çünkü yüzeyden çoğu şeye bakarsınız. Küçük ayrıntıları gerçekten umursamıyorsunuz ve hızlı bir şekilde karar veren insanlardan birisiniz . Hepimizin birbirimizle ilgili olduğunu düşünüyorsunuz çünkü takım çalışmasının gücünü anlamanızı sağlayan daha büyük bir şeyin parçasıyız.

Birliğe inanıyorsunuz ve bu sizi bir takım oyuncusu ve iyi bir lider yapıyor . Ayrıca, dürüstçe yansıtırken fikir ve düşünceleri dinlersiniz.

Bazen, mevcut durumu gerçek anlamlarının ötesinde görselleştirme yeteneğine sahip bir insansınız . Unutma ki; bazı şeylere biraz farklı bakmanın bir yolu vardır, ama bu seni bencil yapmaz. Ayaklarını yerde tutmaya çalışıyorsun ve neler yapabileceğini biliyorsun.

Tartışmaları kolay kaybetmiyorsunuz. Sen bir şeylere inanan bir insansın ve insanların senin hakkında ne düşündüğünü umursamıyorsun.

5 ile 10 at arasında

5 ila 10 at görebiliyorsanız, her durumda her şeyi ciddiye alan bir insansınız ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsınız. Sen bir mükemmeliyetçi, çok makul ve her zaman sorumluluk sahibi birisin. Önerdiğiniz hedeflere ulaşmak için güçlük çekmiyorsunuz. Ancak, zor zamanlarda biraz özensiz davranabiliyorsunuz. Ama bazen böyle olmak sorun değil, ve siz zaten bu gerçeği anlamış olabilirsiniz.

Yapacaklarını planlamayı ve bu planların uygun akışta devam edip,uzun zamanınızı alsa da iyi sonuçlar sunduğunu görmeyi seviyorsunuz. Bir şeyi tekrarlamakta ya da bir şeyi aramak için ileri geri gitmekle ilgili bir sorun yaşamazsınız, özellikle bunun hedeflerinize ulaşmaya başladığını bilirseniz.

Siz çoğu zaman kendine güvenen ve güven duyulan bir insansınız . Bazen bazı şeyleri hafife aldığınızda ise,başarısızlık hazin sonunuz olur,çünkü siz planla yaşamaya alışmışsınız. Başarı sizden uzak olmasın istiyorsanız,her zamanki gibi plan ve programlarınızın dışına çıkmayın.

11 At veya daha fazla

Eğer 11 at veya daha fazlasını görebilirseniz, o zaman çok dikkatli ve ayrıntılı bir insansınız demektir. Diğerlerinin basitçe yapamayacağı birçok şeyi algılama yeteneğine sahipsiniz. Yapacak bir işiniz olduğunda, genellikle mükemmelliği elde etmek için hiçbir ayrıntıyı kaybetmeden iyice yaparsınız. İşlerin istediğin gibi gitmesini sağlaman , son başvuru tarihine geç kalmana neden olabiliyor.

Genel olarak, mükemmel performansınızdan dolayı en iyi sonuçları elde edersiniz . Siz “evet” ile tatmin olmuş bir kişi değilsiniz ve daha ileriye gitmeye inanıyorsunuz. Israrın ve mükemmellik isteğin genellikle sonuçların konusunda kendini güvensiz hissettiriyor. Akışa gitmenizi ve işleri çok ciddiye almamanızı tavsiye ederiz.

Siz kaç tane at gördünüz? Sonuçlara katılıyor musunuz?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?