Muzlarda nişasta bol miktarda bulunur. Bu nişasta aktif olarak kilo verme sürecini uyarır. Derhal kalın bağırsağa girer ve ince bağırsakta çözülmez. Fermantasyon süreci kalın bağırsakta başlar.

Bakteriler tarafından kısa zincirli yağ asitlerine dönüştürülür. Aynı zamanda hücreleri besler ve gastrointestinal sistemin işlevini geliştirir, böylece her zamankinden daha sağlıklı hale gelir.

Çok aşırı yemek yemediğinizden emin olun. İstediğiniz kadar yiyin, ancak 80/20 kuralına uyduğunuzdan emin olun. Yani ,tabağınıza koyduğunuz yemeğin veya servis edilen yemeğin yaklaşık% 80’ini yemeniz gerekir.

♥Sadece çiğ muz yemeye dikkat etmelisiniz. Birincisini yediğinizden 20 dakika sonra bekleyin. Aç hissederseniz, başka bir muz daha yiyebilirsiniz.
♥Metabolizmanızı uyarıcı bir etkiye sahip olduğu için sıcak su tüketmeye çalışın.
Süt ve alkolden kaçınmanız gerekir .

♥Son öğün saat 8’den önce olmalıdır. Uyku yoksunluğu da kilo vermeye neden olabilir, çünkü gece yarısından önce yatmanız gerekir.
♥Öğle yemeğiniz ve akşam yemeğiniz istediğiniz herhangi bir şey olabilir, ancak yemekler arasında meyve yemeniz gerekir.

Muzun sunabileceği en iyi faydalardan bazıları:

  • Muzlar selülitinizi azaltabilir.
  • Muz bol elyaf ve potasyum içerir.
  • Kendinizi tok hissettiriyor ve tüm metabolizmanızı geliştiriyorlar.
  • Muz genel sağlığınızı iyileştiren bol miktarda besin içerir.
  • Yemek yeme isteğinizi azaltır
  • Kilo vermek için kolay ,doğal ve ekonomik bir yöntemdir.

Bu diyet rejimi vücudunuza enerji verecek, kan şekerinizi düzenleyecek, alkol alımını sınırlayacak, metabolizmayı geliştirecektir . Neden bugün denemiyorsunuz? Kaybedecek bir şeyiniz yok!İnanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz!

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..