Hızlı olduğu kadar sağlıklı ,diyetinize ekleyeceğiniz bir kür mü arıyorsunuz ?Dilerseniz yapım videosunu izleyebilirsiniz.

Birçok kürü denediniz ancak kötü tatları sizi diyet yapmaktan daha da mı uzaklaştırıyor ?

  İşte hem hızlıca hem sağlıklı hem de Lezzetli bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak Dereotu kürünü sizlerle paylaşalım.

Dereotu kürünün sindirim sistemine etkisi, idrar söktürücü olması diyet için zayıflamak konusunda yardımcı olabilmektedir.
GEREKLİ MALZEMELER:


*5-6 Dal Dereotu
*5-6 Dal Maydanoz
*Yarım Limon
*1 kase Ev Yoğurdu
YAPIM AŞAMASI:
Dereotu ve Maydanozları limonlu ya da sirkeli suda yarım saat kadar bekletiyoruz. Bunu yapmamızın sebebi dereotunun zor yıkanmasıdır. Bu şekilde dereotunu bakterilerden ve yapışmış tozlardan arındırmış olursunuz.
İnce ince doğruyoruz ve yoğurdumuza ekliyoruz.
Üzerine çekirdeklerini çıkardığımız Limonu sıkıyoruz.
İyice karıştırıyoruz.


KULLANIM ŞEKLİ:
Sabah uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içiyorsunuz ve ardından kürümüzü tüketiyorsunuz.

Dereotu Kürünün Diğer Faydaları:

Dereotu kürü tiroidi düzenlemek konusunda oldukça başarılıdır. Tiroid bezlerinizin hızlı veya yavaş çalışması fark etmez. Her iki sorunda da dereotu kürü uygulayabilirsiniz.
Diyet haricinde de her  durumda da faydalı olabilmesi dereotu mucizesini açıklar niteliktedir. Kürü yaptıktan sonra yapılan tetkiklerde doktorunuz önerdiği taktirde tiroid ilaçlarınızdan tamamen kurtulabilir ya da ilaç kullanımını azaltabilirsiniz.

Dereotu kürünün bir diğer önemli faydası anne sütünü artırması üzerinedir. Emziren, özellikle de sütü az olan anneler dereotundan faydalanabilir.
Dereotu kürünün sindirim sistemine de fayda ettiği bilinmektedir. Gaz oluşumunu engelleyen dereotu kürü aynı zamanda idrar söktürücüdür.

İshal tedavilerinde, hormon düzenlemek için, adet kanamalarını düzene sokmak için dereotu kürü uygulayabilirsiniz.
Diyet  için dereotu kürü tüketildiğinde göz hastalıklarına, kemik ve diş sorunlarına çözüm olabilmektedir. Vücuttan toksinlerin atılmasını sağlayan dereotu kürü, zehirlenme gibi durumlarda da vücudu temizlemek için tercih edilebilir.

Diyet yaptığınızda Kilo vermek için uyumadan önce bunları içerseniz sabaha kadar yağ yakabilirsiniz.

Bu kadar çok faydası olan bu doğal tedaviyi, diyet listenize eklemeyi ,   sevdiklerinizle paylaşmayı ve biran önce uygulamayı ihmal etmeyiniz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..