Evinizden Küfü çıkarmak kolay bir iş değildir. Mağazalarda bulabileceğiniz Küf giderici ürünler oldukça pahalı ve etkisizdir. 

Neyse ki, yardımcı olabilecek bir şey var – sağlığınıza zarar vermeden her türlü Küfe karşı oldukça etkili olan bir Doğal sprey.Kullanımının ev halkı için de zararlı olmayışı ,bu Doğal ürünü daha da kullanılabilir hale getiriyor.

Çay ağacı yağını daha önce hiç  duydunuz mu? Bu şaşırtıcı yağ, küçük yara ve izleri tedavi etmenin doğal bir yolu olarak yüzlerce yıldır Aborijinlerce kullanılmıştır. Çay ağacı yapraklarını ezerek ,çamur paketlerinin içine yerleştirir ve doğrudan yaranın üzerine uygular ve hızlıca iyi sonuç elde ederlerdi.

Son yıllardaki araştırmalar, çay ağacı yaginin astım ve tüberküloz gibi bir dizi solunum problemine karşı çok etkili olduğunu göstermiştir. Ayrıca, yağ yanıklara, minör yaralara ve izlere karşı oldukça etkilidir. Çay ağacı yağını, Küfleri  duvarlarınızdan uzaklaştırmak ve çeşitli sağlık sorunlarını önlemek için kullanabilirsiniz.

GEREKLİ MALZEMELER:

  • 2 çay kaşığı Çay Ağacı Yağı
  • 2 su bardağı Su

Hazırlama ve UYGULAMA :

Oldukça basit bir hazırlama işlemi var. Saedece iki malzemeyi bir sprey şişesine dökün ve iyice çalkalayın, sonra karışımı evinizdeki küf üzerine püskürtün ve kurumasını bekleyin. Bir havluyla silin ve evinizdeki Küften kurtulmak —- Sağlığınızı korumak için her gün tekrarlayın.

Kısa sürede Küfler gidecek, rahat temiz ve dolayısıyla sağlığınız için gerekli olan temiz havayı evinizin içinde  çekebileceksiniz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..