Bebek sahibi olduktan sonra,hayatınızın ne kadar değiştiğini söylemeye gerek yok.

Bebek yetiştirmek zor elbette,özellikle çalışan anneler için durum daha da karmaşık olabilir,üstelik bakması için birilerini ayarlayamadığınızı düşünün.

Bebeğiniz hayatınızın bir parçası haline gelmez. Bebeğiniz hayatınız anlamına gelir.

Meody Jeff Blackwell ismindeki anne bunu çok iyi biliyor. Bebeğini bırakacak kimsesi olmadığından ve eşi de çalıştığından dolayı bir günlüğüne bebeğini işe getirdi. Patronu, bunu hemen farketti.

Melody artık Nora-Jo ismindeki bebeğini istediği zaman işe getirme hakkına sahip. Patronun, anneye söyledikleri herkes tarafından takdir edildi.


Melody o gün işe bebeğini de getirmişti. Patronu o kareyi görünce hemen fotoğraf çekti. Sonra da internette paylaştı.

Fotoğraf bir şekilde Maryland Farms Chipractic ismindeki Facebook sayfasına ulaştı ve orada patlama yaptı.

Patronu fotoğrafın altına şöyle bir açıklama yazdı:

“Çalışan bir anne… Bakın ne kadar kolay bir iş çıkartıyor gibi görünüyor. Nora-Jo bebek de her daim annesinin yanında oluyor. Fotoğrafı paylaşsanız olur mu? İş yerlerinde böyle kareleri daha fazla görmeliyiz. Yeni doğan bebekler ilgi istiyor. Siz de #WorkinMamas etiketiyle çalışırken bebeğinizle çektiğiniz fotoğrafı paylaşın!”


Melody o günden itibaren istediği zaman evden çalışma şansı elde etti. Patronu, o kareyi gördükten sonra çalışanına her türlü hakkı tanımaya başladı.

Melody, Love What Matters’a “Bazı iş yerlerine bebeğinizi getirmeniz yasak. Keşke bütün iş yerleri bu kadar esnek olabilse. Yasalar, çocuğu olan bir ailedeki anne veya babanın yıllar boyunca evde kalmasına ve maaşını almasına izin veriyor. Ancak bazıları daha fazla paraya ihtiyacı olduğundan çalışmaya devam etmek zorunda” dedi.


Melody’nin patronunu alkışlamak gerek. Keşke bütün patronlar bu kadar anlayışlı olabilse.

İş yerlerinin işe bebek getirme konusunda daha esnek olmaları gerektiğine inananlardansanız paylaşmayı unutmayın.

buy cheap kamagra oral jelly

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..