Hepimiz sağlıklı beslenmek için gayret etsek de bazen kolaya kaçıp fast food yediğimiz oluyor. En ucuz seçenek olmasa da en hızlı ve doyurucu seçenek oluyor.

Acıkan bir çift dünyanın en ünlü fast food zincirinden sipariş vermeye karar verdi. Siparişleri geldiğinde şaşkınlıklarını gizleyemediler ve siparişi iade ettiler. Yaptıkları hareket şimdi herkesçe övülüyor.

Stacey ve Greg, ABD’nin Tennessee eyaletinin Hermitage ilçesindeki McDonald’s şubesinden yiyecek sipariş ettiler. Daha önce de buradan yemişlerdi. Ancak bu seferki çok farklıydı.

Araçlarının içinden sipariş verdiler. Siparişleri hazırlandı ve pencereden teslim edildi. Her şey normal gidiyordu. Siparişlerini alınca bir ağırlık farkettiler.

Greg siparişi teslim alıp Stacey’ye uzattı. Stacey siparişlerinin inanılmaz ağır olduğunu farketti. Her zamanki siparişlerini vermişlerdi. Paketin içini açınca çığlık attılar.

Stacey, Channel 5’e “Yüksek miktarda para vardı. Bununla hemen alışverişe gidebilirdim” diyerek şaka yaptı.

Çift şimdilerde parayı iade ettikleri için dürüstlüklerinden ötürü övülüyorlar.

Stacey, “Bunun vicdan azabıyla yaşayamazdım” dedi.

Çift, yapılan hata nedeniyle kimsenin işine son verilmemesini rica etti. Bir sonraki McDonald’s siparişlerini ise iple çekiyorlar.

Stacey ve Greg’in röportajı hemen dinleyin:

Dünyada böyle dürüst insanlardan daha fazla olması gerektiğine inanıyorsanız paylaşın!

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..