Üç kızı, huzurevinde kalan 71 yaşındaki annelerini ziyarete gittiklerinde kötü bir enerji aldılar.

Sanki annelerine kötü davranıldığını hissetmiş gibiydiler. Onlar da annelerinin odasına gizli kamera yerleştirdiler.

Daily Mirror’dan aktarılanlara göre gizli kamera görüntülerini izleyince şok olmuşlar.

Üç kız kardeş, huzurevinde kalan annelerine iyi davranılmadığından şüphelendiler. Joy ismindeki kadın hem Alzheimer hem de Parkinson hastasıydı. Bu nedenle ondan net bir cevap alamadılar.

Ancak yaşlı kadın, huzurevi çalışanlarının kendisine iyi davranmadığını söylemişti. Üç kadın gizli kamera yerleştirerek gerçeği kendi gözleriyle görmek istediler.

Görüntüler
Üç kız kardeş, gizli kamera görüntülerini izleyince şok oldular.

Gizli kamera görüntülerinde anneleri Joy’un ellerinden tutularak bir o yana bir bu yana sürükletildiğini gördüler. Yaşlı kadın karşı çıktığında utanmadan yere yatırdılar. 71 yaşındaki kadının ağladığı da görüldü.

Ortanca kız kardeş Kelly, Amazon’dan 85 pounda aldığı gizli kamerayla gerçekleri ortaya çıkardı.

Gizli kamera yerleştirdiğimizde başta vicdan azabı çektim. Ancak iyi ki yerleştirmişiz diyorum. Yoksa anneme ettikleri işkencelerden haberdar olamayacak ve kanıtlayamayacaktık” dedi.


Gizli kamera görüntülerinde Joy tuvalete gitmek istiyor ancak müsaade etmiyorlar. Hatta tek başına bırakıp odadan ayrılıyorlar. Yaşlı kadın da ağlamaya başlıyor.

İşkence görüntüleri İngiltere’nin Jacksdale ilçesinde çekildi. Üç çalışan suçlu bulundu. Görüntülerin basına sızmasıyla beraber üç çalışan da kovuldu. Kendilerine kamu hizmeti cezası verildi.

47 yaşındaki Teresa Bestwisk, “Cezaevine gönderilmedikleri için kızgınız” dedi.

Bu sektörde yer alan insanların yaşlılara böyle davranmaları insanın içini sızlatıyor. Maalesef bunlar buz dağının sadece görünen kısmı. Kapalı kapılar ardında çok daha kötüleri gerçekleşiyor. Huzurevinde, yaşlılarımıza gösterilen şiddetin daha fazla gündeme gelmesi için paylaşın.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..