Birisinin tuhaf bir şey yaptığını gördüğünüzde ve bunu onaylamadığınızda, bir de bunun birisine zarar verip vermeyeceğini sorgulayın.

Cevap hayırsa, arkanıza bile bakmadan hayatınıza devam edin. Eğer cevabınız evetse elinizden gelen her şeyi yapın.

Phoebe Kannisto’nun beş yaşında üçüzleri, altı yaşında ikizler ve on yaşında bir çocuğu var. New York’ta yaşayan ailenin çocuklarının hepsinin de saçı uzun.

Saçlarını uzatmaları kimseyi rahatsız etmemeli. Sonuç bu kişisel bir seçim ve buna saygı duyulmalı. İnsanlar seçimleriyle mutluysa bize de susmak düşer.

Peki birisi sırf saçınızı uzattınız diye sizinle dalga geçseydi?

Altı çocuk da saçlarını uzatıyorlar diye dalga geçildiler. Bunu tek yapan yaşıtları da değildi. Onları gören yetişkinler bile tuhaf yorumlarda bulunuyorlardı.

Saçlarını uzatmalarının nedeni var

Çocuklarla dalga geçenler, çocukların saçlarını neden uzattıklarını bilmiyorlardı. Bir akrabalarını kanserden kaybetmişlerdi. Bundan o kadar etkilendiler ki saçlarını uzatıp bağışlamaya karar verdiler. Aylar boyunca da saçlarını uzattılar.

Videoyu hemen izleyin:

İnsanlarla dalga geçmeden önce yaptığınızın doğru bir hareket olup olmadığını sorgulayın. Komik bulduğunuz şeye müdahale etme hakkınız yoksa lütfen sessizliğinizi koruyun.

Bu yaşta böyle harika bir iş yapan çocukları takdir ettiyseniz paylaşın.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..