Varisli damarlar, günlük hayatta oldukça fazla acı verebilen ve zorluk çektirebilen bir rahatsızlıktır.
Bunun yanında estetik güzellik olarak da insanlara sorun yaşattığından hızlı ve etkili çözümler aranmaktadır. Günümüzde varis sorunu için de çok fazla ilaç üretilmekle beraber yine de çoğu insan doğal tedavi yöntemlerinin daha etkili olduğunu düşünüp yeni çözüm yolları aramaktadır.
Deneyeceğiniz bu inanılmaz tarifle beraber siz de varis sorunlarınızı tedavi edebilir, tekrar ortaya çıkmasına engel olabilirsiniz.

Uygulayacağınız doğal tarifin yanında aynı zamanda dengeli bir beslenme alışkanlığına alışmak, taze ve besleyici yiyecekler tüketmek de önemlidir. Ayrıca düzenli egzersiz yapmak ve bu sayede kan dolaşımını hızlandırmak da varis tedavisi konusunda size yardımcı olacaktır.

Doğal varis çözümünü uygulamak için öncelikle ihtiyacınız olan besinler,

3 çorba kaşığı Aloe Vera jeli

Yarım fincan elma sirkesi

1 adet rendelenmiş havuç

Günümüzde özellikle orta yaşlı, sürekli ayakta kalmak zorunda olan insanlarda ortaya çıkan varis sorunun temel sebebi, kan akışının düzensizliğidir. Kan akışındaki düzensizliği gidermek ve sağlıklı kan dolaşımına sahip olmak, varis sorununun çözümü olacaktır. Elma sirkesi, havuç ve aloe vera jeli de içeriğindeki besin maddeleri sayesinde kan akışınızı düzenlemekte ve size daha sağlıklı bir cilt sunmaktadır.
Hazırlık Varisli damarlara çözüm için hazırlayacağınız doğal küre başlarken, malzemeleri bir kap içerisinde tamamen eşit dağılana kadar karıştırın. Yaklaşık 20 saniye mikrodalga fırında tuttuktan sonra karışımı soğumaya bırakın.

Kullanımı:

Vücudunuzdaki varisli damarların olduğu bölgelere yaptığınız bu karışımı sürün ve bir bandaj ile sarın.

Bu işlemi yaptıktan sonra yatın ve bacaklarınızı 5 dakika boyunca havaya kaldırın.

Yarım saat boyunca bacaklarınızı dinlenmeye bırakın.

Varis tedavisi için bu işlemi bir ay boyunca hafta 3 kez tekrarladığınızda göreceğiniz sonuçlar karşısında şaşıracaksınız.

Lütfen paylaşalım…

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..