Soyulabilen Kahve maskesi ile siz de istenmeyen tüylerden, siyah nokta ve sivilcelerden kurtulabilirsiniz. Detaylı ve uygulamalı anlatım için videomu izleyebilirsiniz.

İstenmeyen yüz tüyleri , ince çizgiler ,pürüzlü ve lekeli cilt , burun üstü ve çenedeki siyah nokta problemleri dert olmasın hemen bu kolay ve hızlı sonuç veren kahve maskesini denemelisiniz.

30 Dakika içinde sonuç alacağınız Soyulan Maske için GEREKLİ MALZEMELER:

  • Çözülebilen Kahve
  • Mısır Nişastası
  • Jelatin
  • Süt

Kahve cilt altındaki kan damarlarını daraltarak ,yüzümüzdeki şişliği ve renk dengesizliğini gidermemize yardımcı oluyor, süt  ve jelatin cildimize gerekli kolajeni yükleyerek daha pürüzsüz genç bir cilde kavuşmamızı sağlıyor.
Peki Soyulan Kahve Maskesi NASIL YAPILIR:

  • 1 yemek kaşığı kahve ( çözülebilen kahve terci ediyoruz ) ile 1 yemek kaşığı Mısır Nişastasını karıştırıyorum ve gene 1 yemek kaşığı Jelatini ekliyorum.
  • Katı malzemelerimiz karıştı , şimdi geldi sıvı eklemeye, süt tercih etmenizi öneriyorum yoksa su ile de yapmanız mümkün. 4 yemek kaşığı süt ilave ediyoruz ve iyice karıştırıyoruz.
  • Bu aşamada karışımı ısıtmamız gerekiyor. Eğer mikrodalga mevcut ise 15 saniye ısıtın, yoksa benmari usulü de eritebilirsiniz.
  • Karışım ılıdıktan sonra temiz cildimize uyguluyoruz.  Göz kenarına ve dudaklarımıza yakın sürmüyoruz.

  • Geldik en eğlenceli kısma , 30 dakika sonra cildimizden maskeyi bir güzel soyuyoruz.
  • Son aşama olarak yıkadığımız , maskeyi tamamen çıkarttığımız yüzümüze nemlendirici sürüyoruz.

Jelatinin sıkılaştırıcı ve tazeleyici özelliği ile ,sütün cildimiz için gerekli PH barındırması, kahvenin renk dengeleyici ve büzücü özelliği ile birleşince ,bu maskenin neden bu kadar etkili ve hızlı sonuç  veren bir maske olduğunu çok güzel özetliyor arkadaşlar.

Denedikten sonra ,sizler de maskeyi çok seveceksiniz diye düşünüyorum. Haftada 1 kere uygulamak yeterli , aşırıya kaçıp cildimizi yormayalım sevgili arkadaşlar.

NOT: Her maske öncesi bileğinizde küçük bir test yapmanızı tavsiye ediyorum.

Dilerseniz ev yapımı doğal kremlerden birini ister Yotube/Hobifunkamagra pills

, BlinkMacSystemFont, ‘Segoe UI’, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, ‘Helvetica Neue’, sans-serif; font-size: 1.563em; font-weight: bold;”> kanalımdan ister instagram./hobifun_dogaltarifler/ sayfamdan veya internet sitemde yer alan Doğal Krem sayfamızdan bakarak  siz de yapabilirsiniz . Unutmayın biz birlikte , Güzel hissettikçe ,Daha Güzeliz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
1
Bayıldım
1
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0