20 dakikada evde botoks etkisi oluşturmak sizce de çok iyi fikir değil mi ? İnanılmaz etki ile botoks etkisi veren , pürüzsüz cilde kavuşturan  doğal maske tarifini paylaşıyoruz. Cilt renginizi açacak, lekelerden izlerden kurtulmanızı sağlayacak. Belki daha önce denemediğiniz, ilginç gelecek  olan ama birçok kişinin fayda gördüğü maskeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Sivilce izleri ,siyah nokta, leke, solgun cilt ve renk dengesizliği sorununuz var ise, kırışıklık ve ince çizgilerden kurtulmak istiyorsanız siz de bu doğal botoks maskesini deneyin.    

        GEREKLİ MALZEMELER:

  1. Yumurta akı
  2. Aspirin ( 2 adet )

   

 

 

 

 

 

 
YAPIM AŞAMASI :

*Yumurtanın sarısını

buy cheap kamagra oral jelly

,akından ayırıyoruz, akı ile çalışacağımız bu maske için sarısını bir başka kaba aktarıyoruz ( elbette onu da bir başka maske veya yemek için kullanacağız, israfa hepimiz karşıyız )
*Bir kasede ,1 çay kaşığı su içinde 2 aspirini eritiyorum.


*Üzerine yumurta akını ekleyip karıştırıyorum. Bu aşamada biraz sabırlı olmanız gerekiyor, köpüksü bir kıvam alması için çok iyi karıştırmak gerekiyor, en pratik yöntem karıştırıcı kullanmak.

*Kremsi kıvama gelince artık temiz cildinize uygulayabilirsiniz.

ASPİRİN’İN CİLDE FAYDALARI:

*Aspirin Anti-İnflammator ve anti-bakteriyel özellikleri ile cildinizi sivilce ve sivilce oluşumundan koruyor.
*İçeriğindeki Salisik asit ,peeling etkisi göstererek cildi ölü deriden arındırıyor, ayrıca bunu cildi kurutmadan yapıyor.
*Cildinizi nemlendirirken, lekelerden kurtarıyor.
YUMURTA AKI’NIN CİLDE FAYDALARI:
Kırışıklıkları azaltır
*Cildi nemlendirir.
* Ciltte bulunan yağ oranını dengeleyip, olası siyah noktaların giderilmesinde önemli rol oynar.
*İçerisinde bol miktarda vitamin ve mineral vardır. Özellikle protein bakımından zengin olan yumurta akı, kırışıklıkları olan kişiler için iyi sonuçlar vermektedir.
*Cildinize gerekli elastikiyeti kazandırarak daha genç bir cilde kavuşmanızı sağlar.

İSTERSENİZ BU MASKENİN VİDEOSUNU İZLEYEBİLİRSİNİZ:

Doğal maskeleri uygulayarak ( yumurta maskesi , aspirin maskesi )hem bütçenize katkı sağlar hem de daha sağlıklı ve pratik bir şekilde güzelleşirsiniz. Hem erkeklerin hem kadınların uygulayabileceği bu maskeyi kullanarak siz de evde botoks yapabilirsiniz. Kırışıklık giderici, yüz germe maskesi ile, cilt beyazlatma yapabilir ,nasıl beyazlarım sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

C Vitamini Serum Yap , 5 gün Sonunda Cam Cilde Kavuş, Kırışıklıkları Gider  Dilerseniz bu Doğal tarife de göz atabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
9
Mutlu Oldum
10
Bayıldım
6
Emin Değilim
16
Beğenmedim
5

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..