Günümüzde kadın erkek demeden birçoğumuzu sorunu ne yazık ki; sarkık göbek. Kadınlar doğum sonrası, erkekler hareketsizlik ve kilo alıp verme sonrası sarkık bir göbekle karşı karşıya geliyor.

Sizleri bu kötü görüntüden kurtaracak, daha rahat bir hayat sürmenizi sağlayacak basit bir tarifi paylaşmak istiyoruz.Size önerilen bu tarifin sarkık göbeklerde ciddi bir şekilde faydası vardır. Yapılan araştırmalara göre 10 günde etkisini gösterdiği ortaya çıkmıştır.
Karın bölgesinde yer alan kasları olduğundan 2 kat daha fazla çalıştırarak çatlaklardan ve sarkmalardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Sadece görüntü için değil aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmemiz için bu sarkıklardan kurtulmak önemli bir değer taşımaktadır.

MALZEMELER:
Bir buçuk çorba kaşığı zencefil tozu
– Bir buçuk çorba kaşığı zerdeçal tozu
– Yarım çay kaşığı taze toz biber
– 5 çorba kaşığı taze limon suyu
– Bir litre su
– Bir kaşık doğal tatlandırıcı

HAZIRLAMA ve UYGULAMA :

1 litre suyu tencere kaynatın ve kaynadıktan sonra 5 dakika soğumaya bırakın. Su 5 dakika boyunca beklerken o sırada farklı bir kaseye zencefil tozunu, zerdeçalı, toz biberi, doğal tatlandırıcıyı ve limon suyunu koyun.

Bunları homojen hale gelesiye kadar karıştırın. Daha sonra kaynatılan su ile diğer karışımı birleştirin ve ürün kullanıma hazır hale gelecektir.

Sarkık Göbeklerden Kurtaran Tarifin Kullanımı:

Hazırladığımız bu ürünü gün boyunca istediğiniz saatlerde tüketebilirsiniz. 10 gün boyunca bunu yapın ve için. ( Hazırlanan karışım bir günde bitecektir). Düzenli bir şekilde kullanıldığında etkisini en kısa sürede göreceksiniz.

Tavsiye: Bu karışımı kullanırken beslenmenize dikkat edin ve günde en az 20 dakika da olsa yürümeye çalışın. Bu şekilde ilerlendiğinde etkisini daha kısa sürede ve etkili bir şekilde göreceksiniz.  Siz sarkık göbek gideren aynı zamanda gece uyurken yağ yaktıran tarifler de göz atabilirsiniz.
Kilo ,sarkık göbek, çatlak sorunu olan tüm sevdiklerinizle yazımızı paylaşmayı ihmal etmeyin.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..