Her şey dış görünüşle alakalı olmasa da herkes muhteşem gülüşlere sahip olmak ister.
Bazı nedenlerden dolayı hepimizin dişlerimiz konusunda o kadar şanslı olamıyoruz. ABD’de yapılan araştırmalara göre yetişkinlerin %47.2’si 30 yaşına kadar dişleriyle sorunlar yaşıyor.

Son günlerde hemen hemen herkesin denediği ve başarılı sonuçlar aldıklarını söyledikleri bir yöntem var. Bu sayede dişleriniz olduklarından daha beyaz görünüyorlar.

Tek ihtiyacınız olan şey ise hindistancevizi yağı.


Diş beyazlatma operasyonu bir hayli masraflı olabiliyor. Üstelik bir kez dişinizi beyazlattıktan sonra bir yıl boyunca operasyonu tekrardan geçiremiyorsunuz ve diş beyazlatma operasyonunun yılda bir tekrarlanması gerekiyor.

Ancak dişlerinizi her gün fırçaladığınız halde dişlerinizin beyazladığını hissetmiyorsanız sizlere tamamen doğal bir önerimiz var.

Hindistancevizi yağı, dişlerinizi hem beyazlatıyor hem de doğal olduğundan dolayı diş minenize zarar vermiyor.

Tamamen doğal olan bu yöntem denemeye kesinlikle değer.

Doğal yöntemi denemekten ne zarar çıkar ki?

Malzemeler:
1 yemek kaşığı hindistancevizi yağı (alternatif olarak susam yağı)
Nasıl yapılıyor?
Dişlerinizi fırçalamadan hemen önce bir yemek kaşığı hindistancevizi yağını 10 dakika boyunca ağzınızda çalkalayın. Yağ, salyanız sayesinde dişlerinizde ince ve beyaz bir tabaka oluşturacak.

En önemli nokta ise ağzınızı doğru bir şekilde çalkalamak. Dişinize, diş etlerinize ve dilinize hindistancevizi yağı değmeli ki buradaki toksinleri emsin ve ağzınızı temizlesin.

10 dakikanın ardından 

hindistancevizi yağını lavaboya çıkartabilirsiniz.

Yöntem Hindistan’da

yıllardan beri çoğu kişi tarafından sıkça kullanılıyor.

Yöntemin amacı hindistancevizi yağının içerdiği maddeler sayesinde ağızdaki bakterileri öldürmek. Aynı zamanda dilinizdeki ve diş etinizdeki bakteriler de yok oluyor.

Yöntemi deneyen birçok kişi başarılı sonuçlar aldıklarını söylüyorlar. Hatta bu yöntemi destekleyen bilimsel bir makale bile var.

Tabii ki hindistancevizi yağının dişlerinizi saniyeler içinde beyazlatmasını bekleyemezsiniz. Ancak bu araştırmaya göre yöntem sayesinde dişlerinizde uzun vadede inanılmaz gelişmeler görüyorsunuz.

Denemekten zarar gelmez öyle değil mi?

Daha beyaz gülüşlere sahip olmak isteyen arkadaşlarınızla tamamen doğal olan bu yöntemi paylaşmayı unutmayın!

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..