Kreşe giden 1 yaşındaki çocuğunuzu, günün sonunda kreşten aldıktan sonra suratında izler olduğunu görseniz ne yapardınız?

Timothy Griffin ismindeki bir anne oğlu Jesse’yi kreşe bıraktı ve birkaç saat sonra oğlunu kreşten almaya gelince gözünde ve dudaklarında şişikler olduğunu gördü.

Durumu o kadar kötüydü ki hastaneye götürülmek zorunda kalındı. Polis şimdi çocuğa ne olduğunu soruşturuyor.

Tiffany Griffin, 1 yaşındaki oğlu Jesse’yi kreşe bıraktığında içi rahattı.

Birkaç saat sonra kreşten kendisini aradılar ve kreşte bir kaza gerçekleştiğini söylediler. Kreşe gittiğinde oğlunun suratını o halde görünce, anne sinirlenip bir kreş çalışanına yumruk attı.

Durumla yakından ilgilenen Aaron Hamer ismindeki polis gerçeği öğrenmek için hala soruşturma yürüttüklerini söyledi.

Kreşin müdürü Haben Ghebermichael, kreşteki iki yaşındaki bir kızın Jesse’ye saldırdığını ve bu nedenle suratında kanama olduğunu söyledi. Ghebermichael, “Böylesine bir durum hepimizi rahatsız etti” dedi.

İki yaşındaki kız ve Jesse’yi ayırmak için bir başka çalışan devreye girse de iş işten geçmişti. Jesse’nin suratında kanamalar ve izler oluştu. Kreşin müdürü daha önce böyle bir olayla karşılaşmadıklarını söyledi.

Anne Griffin, oğlunun suratındaki izleri iki yaşındaki kızın yaptığına inanmıyor. “Küçük, sessiz ve uslu bir kız. Onun yaptığına inanmıyorum” dedi.

Kreş, olay hakkında yazılı bir açıklama da yaptı. İşte o açıklama:

“Dün Jesse’nin başına gelenler hepimizi derinden üzmüştür. Kiddiegarden ekibi olarak çocuklara değer veriyor ve onların iyiliği için her şeyi yapıyoruz. Kiddiegarden daha önce bu tür bir suçlamayla karşılaşmamıştır. Bu nedenle üzgünüz ve şaşkınız. Yetkililere soruşturmayı devam ettirebilmeleri için elimizden gelen bütün kolaylıkları sağlıyoruz. Jesse’nin bir an önce sağlığına kavuşmasını ümit ediyoruz. Gerçekler anlaşıldıktan sonra bir açıklama daha yapacağız”

İşte Tiffany Griffin’in açıklamaları Olan Video ,Dilerseniz İzleyebilirsiniz :

Jesse’nin başına gelenler üzücü. Çocuklarımız kreş gibi ortamlarda daha iyi korunmalılar.

Tiffany Griffin oğlunun başına gelenlerden herkesin haberdar olmasını istiyor. Paylaşarak bu isteğini yerine getirin.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Beğenmedim
0

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlarınız Çok Değerli..