• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

İLK GÖRDÜĞÜNÜZ GÖRÜNTÜ, KİŞİLİĞİNİZİ ve AŞKLA İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ AÇIĞA VURUYOR!

  Bilinçaltımızın nasıl davrandığımız, ne yaptığımız ve çevreleyen şeyleri nasıl gördüğümüz üzerinde büyük etkisi vardır. Gördüğümüz, hissettiğimiz ve bulduğumuz her şeyi saklar. Bu resimlerin içinde birden fazla obje gizlenmiş durumda,baktığınızda hangi objeyi ilk görüyorsanız, bilinçaltınız sizi anlatıyor. Bazı psikologlar bu tekniğin yararlı olduğunu söylüyor çünkü aklınızı keşfetmenize yardımcı   oluyor.    İlk önce ne görüyorsunuz?   […]

  Bilinçaltımızın nasıl davrandığımız, ne yaptığımız ve çevreleyen şeyleri nasıl gördüğümüz üzerinde büyük etkisi vardır. Gördüğümüz, hissettiğimiz ve bulduğumuz her şeyi saklar.

Bu resimlerin içinde birden fazla obje gizlenmiş durumda,baktığınızda hangi objeyi ilk görüyorsanız, bilinçaltınız sizi anlatıyor. Bazı psikologlar bu tekniğin yararlı olduğunu söylüyor çünkü aklınızı keşfetmenize yardımcı   oluyor.

   İlk önce ne görüyorsunuz?

                       İki Kedi

İlk gördüğünüz resim bir kedi ise, kararlı ve net birisiniz. Yaşamınız güzellik ve refah, mizah ve sağlık üzerine kuruludur ve bu sevgide değer verdiğiniz şeydir.

Bazı insanlar biraz bencil olduğunuzu söyleyebilir, ancak kendiniz olmayı seviyorsunuz ve herhangi bir dış kontrole dayanamıyorsunuz. Bazen sadece yalnız kalmak istiyor ve nedenini açıklamak bile istemiyorsunuz.

 Kişilik: Siz çok bağımsız ve kendi kendine yeterli birisiniz. Ne kadar düşersen düş, her zaman ayağa kalkarsın.
İlişkiler: Yaşamınızdaki bağımsızlık, aşk ilişkilerinizi biraz zorlaştırır, uzun vadeli bir ilişkiye girmekte kendinizi rahat hissetmezsiniz ve sık sık onlardan kaçmayı tercih edersiniz.

                   Bir köpek

Köpeği ilk etapta görürseniz, huzur ve refahı temsil eder . Gerçekten gerçek aşka inanıyorsunuz ve gerektiği kadar uzun süre beklemek istiyorsunuz. Sadık, sorumlu, güvenilir ve sakinsiniz. Ayrıca, gerçek aşkı beklemeye değeceğini düşünüyorsunuz. Her durumda en iyi olanı ve sadakati görmenin yolunu buluyorsunuz, ayrıca oldukça güvenilir birisiniz .

 Kişilik : sevgi dolu, şefkatli ve sakin, işte sensin.

   İlişkiler: Aile sizin için en önemli şeydir. Bir ilişkinin esas olarak birlik ve arkadaşlıkla yapılması gerektiğini düşünüyorsunuz; Dedikleri gibi, köpek insanın en iyi arkadaşıdır. Birlikte olduğunuz kişiye güvenebilmeniz gerekir.

    İlk önce ne görüyorsun?

       Bir adamın yüzü

Önce ağaçtaki bir adamın yüzünü görürseniz, çok sanatsalsınız, yaratıcısınız ve hayatınız sürekli bir macera. Her gün yeni bir şey, belki de yeni bir aşk getirmek zorunda. Yarı boş bir bardak kesinlikle sizin için değil; Aslında, sizin için bardak her zaman dolu ve hatta taşmıştır. Hava dolu da olabilir 🙂 ama her zaman eğlenceli bir şeyler vardır.

Kişilik : Etrafınızdaki herkese enerji verdiğiniz kadar mutlu bir kişiliğiniz var.

İlişkiler : ciddi bir ilişki için gerçekten hazır olmadığınızı düşünüyorsunuz, ancak bir gün o özel kişiyle tanışacaksınız ve hazır olmadığınızı unutacaksınız.

      Bir kadının yüzü

Ön planda kadının yüzünü görürseniz, annelik ve iyilik sizin odak noktanız. Her zaman sizin için önemli olan insanları düşünür ve onlarla ilgilenmekten zevk alırsınız. İstediğiniz zaman herhangi birisine yardım etmeye hazırsınız ve tüm arkadaşlarınız tam anlamıyla sadece bir çağrı uzakta olduğunuzu biliyor.

 Kişilik : inanılmaz derecede sıcak ve sevecensin. Ayrıca, etrafınızdakiler için büyük bir kalbe sahipsiniz.
İlişkiler : büyüme, karmaşıklık ve denge, sizin için çok önemli olan ,ilişkideki özelliklerdir.

       Bir çocuğun yüzü

 

Öncelikle bir çocuğun yüzünü görürseniz, dikkat edilmek istersiniz. Aşk hayatında ikinciyi değil, ilk adımı atmayı sevmiyorsun. Aşk hayatında dürüstlük, maneviyat ve uyum temelde olmalı . Çok sessizsin ve önemli kararlar vermeyi sevmiyorsun.

Kişilik : güzellik, bağlılık ve sadakat senin temel özelliklerin.
İlişkiler : hiçbir şeye karar vermek zorunda olmadığınız sürece sadık ve kararlısınız.

       Suyun içinde bir yüz

Suda bir yüz ilk etapta görürseniz , özgürlük hayatınızda istediğiniz en önemli şeydir. Yaşamınızı çaba sarf etmeden ve azami derecede yaşarsınız, çok kolay arkadaşlar edinirsiniz; Ayrıca, derin duygulara inanmayın. Anı yaşamayı seçtiniz ve yarın için endişelenmeyin. Bazı şeyler için endişelenmeyi reddediyorsun. Ne olursa olsun, hayat senin için harika.

Kişilik : çok kaygısızsın; Bu nedenle, bazı insanlar senin biraz yüzeysel olduğunu düşünebilir.
 İlişkiler : Herhangi bir taahhüt istemezsiniz ve çok sayıda arkadaşınızın olmasını tercih edersiniz, ama bunun için çok fazla çaba sarf etmekten hoşlanmazsınız.

        Bir kadın figürü

İlk gördüğünüz şey bir kadın figürü ise , ilgi odağı olmayı sevdiğiniz anlamına gelir . İnsanlar zekanızı gördüklerinde akıllısınız ve takdir ediyorsunuz, ancak dış görünüşünüze dikkat etmeleri umrunda değil. Çok sosyal ve neşeli bir insansınız . İnsanlar size yakın olmayı severler, ancak bazen harika fikirler edinme yeteneğinizi kıskanmış hissedebilirler.

Kişilik : eğlenmeyi seviyorsun ve hayat bu işte, işte böyle görüyorsun. Kesinlikle hiçbir şey sizi rahatsız edemez veya kötü hissetmenize neden olamaz.
İlişkiler : İçinizdeki derin, ciddi ilişkiler ve bağlılıktan biraz korktunuz. Sevgiden uzak durmayı seçmenizin nedeni budur.
Testi nasıl buldunuz,kişilik,aşka bakış açınız hakkında söyledikleri sizin için de geçerli mi? Beğendiniz ise; bu anketi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?